Липень 25, 2019 0 1303 Переглядів

Душеопікунство, служіння педагогам та підготовка до 100-річчя євангельського руху – у фокусі Комітету братерства

На черговому засідання Комітету УЦХВЄ, що відбулося  у головному офісі братерства 18 липня, старші служителі обговорили поточні плани та виклики, що постають перед церквою. 

Серед питань, що сьогодні виходять на перший план – необхідність впровадження навчальних  програм для служителів (насамперед пасторів та дияконів) за предметом «душеопікунство». Велику потребу у цьому, особливо серед молоді, показав аналіз даних під час цьогорічного  молодіжного з’їзду.

«Робота з молоддю під час Малинфесту виявила, що є велика потреба в душеопікунській праці служителів церкви, – говорить старший єпископ Михайло Паночко. – І для цього нам треба більш широко втілювати душеопікунську практику у наших церквах, проводити навчання служителів».

Ще одне актуальне питання, яке наразі обговорюється на рівні Комітету, святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні. Місць для проведення головного Всеукраїнського заходу святкувань пропонується два – Київ і Львів. Остаточне рішення щодо цього планується затвердити під час наступного засідання Комітету на початку жовтня, а поки що узгоджено склад оргкомітету  заходу та окреслено основні орієнтири його діяльності.

Ще одна актуальна ініціатива старших служителів – скликати першу Всеукраїнську конференцію християн-педагогів на яку буде запрошено як шкільних вчителів, так і викладачів вишів, науковців, котрі відвідують церкви ХВЄ. Прозвучала пропозиція провести таку конференцію уже восени, під час шкільних канікул. Аналіз останніх подій знову-таки показує, що загрози в освітній сфері з кожним роком зростають, тому освітяни мають об’єднувати зусилля на захист моральних  та духовних цінностей.

Члени комітету також розглянули низку поточних питань, привітали ювілярів та помолилися за гострі потреби служителів церкви.

 

Попередня РЄПЦУ: маємо активніше пропонувати порядок денний для влади та суспільства
Наступна Пробудження у Будимлі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Одесі відсвяткували 90-річчя п’ятидесятницького руху в Україні

27.08.2011. Одеса. Обласна філармонія. Привітні посмішки. Святкова метушня. Простора зала приймає делегатів урочистого з’їзду присвяченого 90-річчя п’ятидесятницького руху в Україні та 450-річчю Пересопницького Євангелія.

Новини братерства

Глави трьох українських церков закликають владу закрити кримінальні справи, а майданівців – звільнити адмінбудівлі

     Глави трьох українських церков оприлюднили своє звернення щодо мирного розв’язання кризи в Україні…

Новини братерства

Международный Конгресс ХВЕ: день второй. Слово о простоте, умении слушать Духа Святого и миссионерстве

ЛЬВОВ, 11 октября 2013 г. Утреннее пленарное заседание началось с поздравлений от Министра культура Украины Леонида Новохатько, председателя PEF…