РЄПЦУ: маємо активніше пропонувати порядок денний для влади та суспільства

Учасники чергового засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України, що відбулося під головуванням старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка 16 липня в Києві, активно обговорили стан державно-конфесійних відносин та зміни зумовлені чергою виборів, що відбуваються в державі, повідомляє сайт РЄПЦУ.
Виконавчий директор Інституту релігійної свободи Максим Васін поінформував священнослужителів про заходи з захисту релігійної свободи на міжнародних майданчиках.
Присутні детально проаналізували також участь в міжконфесійних заходах, що відбулися протягом першої половини року, зокрема Всеукраїнську ходу на захист дітей та сім’ї (8 червня) та Національний день молитви за Україну (8 червня). При цьому відмічено важливість таких заходів для суспільного здоров’я та позиціювання Церкви як важливої суспільної інституції.
«Зважаючи на нинішні зміни, важливо вже формувати перелік тем для опрацювання з фракціями нової Верховної Ради України, Президентом та урядом. І це не тільки питання капеланства чи газових лічильників, але широкий спектр суспільноважливих тем, де голос Церкви має бути почутим» вважають учасники засідання.

Вам також може сподобатися
Як китайська християнська спільнота у Польщі підтримує Україну
Китайська церква у Варшаві не є чисельною, але її Бог
«Молодь, у більшості, не знає як правильно будувати сім’ю, її треба цьому навчити» – Михайло Паночко під час телемарафону «Україна за сім’ю»
7 червня на телеканалі «Надія» у прямому ефірі відбувся міжконфесійний
«Ідеологія «русского міра» є викликом для проповіді Євангелія в сучасному світі» – глави українських Церков
10 січня 2024 року відбулася зустріч глав та уповноважених представників