Липень 24, 2019 1 1332 Переглядів

«Наша ціль – запалити молодь бути реальним світлом Божим для свого покоління» – Іван Білик,  голова оргкомітету Малинфест-2019

Цьогорічний з’їзд молоді УЦХВЄ, що пройшов на Житомирщині 9-14 липня, делегати визначають як один із кращих. Власне, так відбувається щороку, коли  враження свіжі, емоції переповнюють, а на серці є готове рішення – йти й служити Господу ще з  більшою ревністю.

 За даними  оргкомітету кількість зареєстрованих делегатів та гостей фестивалю сягнула майже 5 тисяч осіб.  Понад  120 юнаків та дівчат  отримали духовне хрещення, десятки – зцілення від хвороб, у тому числі й хронічних, були й інші чудові свідчення.

Серед тем, що звучали на з’їзді: як знайти своє покликання у професії та роль у суспільстві, еміграція і покликання, лайфхаки особистого росту, як побудувати кар’єру та служити Христу на робочому місці та багато інших.

Лейтмотивом богослужінь і семінарів став заклик бути світлом і сіллю для світу. За словами керівника оргкомітету фестивалю, лідера Руху молоді УЦХВЄ Івана Білика, ми бачимо як сьогодні у суспільстві густішає темрява і лише справжнє християнство має здатність її освітити. «Наша ціль – запалити молодь бути реальним світлом Божим для цього покоління. Бо лише Ісус Христос може освітити всяку темряву гріха в житті людей», – наголошує Іван Білик.

Серед учасників Малинфесту – молодь з усіх регіонів України, а також хлопці  та дівчата з Білорусі, Польщі, Сполучених Штатів Америки. Святослав Войтович родом з Волині, на Малинфест приїхав уперше. «Коли все оточення говорить про Малинфест, це інтригує. Я вирішив перевірити, і не шкодую ні секунди часу, який я провів тут. Богослужіння, семінари, посиденьки біля вогню в колі друзів… не знаю, де можна знайти щось подібне!»

Наталія Семенчук з Тернополя приїздить на молодіжний з’їзд понад десять років поспіль. Вона переконана, що це особливе місце благодаті Божої: «Дуже багато чудових спікерів зібрано разом. Є можливість підживитися духовно всім, чим тобі необхідно. Рекомендую усім молодим людям приїжджати й навчатися».

Дмитро Фреш приїхав із Закарпаття з метою «побути у Божій присутності, здобути Його силу, а потім йти і нести його сіль і світло у цей світ».

Щодня у програмі з’їзду – богослужіння, навчальні лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, тренінги, майстер-класи, а також ряд розваг і спортивних змагань. Представники соціальних, благодійних організацій, які діють на базі церков, ділилися досвідом, а також давали поради щодо реалізації різноманітних проектів.

«Бути дитиною Божою – це найвищий статус», – наголосив український науковець, професор Школи менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв (США) Роман Шеремета. Зокрема, він говорив про те як знайти і реалізувати своє покликання. Найчастіше це відбувається через відкриття, через Слово Боже чи життєвий досвід. Основним покликанням кожного християнина є євангелізувати світ і немає кращого місця, де це можна зробити, як на роботі. «Ми обговорювали стратегії, як можна використовувати професію, щоб виконати основне покликання свого життя, щоб люди знали про Ісуса» –  пояснює Роман Шеремета.

Місіонер у Кенії Едуард Сівець розповідав про три передумови на шляху до зрілості: «Хочу! Мушу! Можу!» Все починається з бажання, втім, не обійтися і без зобов’язань та реалізації того, що є можливим. «Зріла людина думає про справи, а незріла одразу про результат. Зріла людина змінює себе, а незріла намагається змінити інших. Зріла людина намагається догодити Богові, незріла сприймає Його як офіціанта», – резюмував спікер.

Пастор-учитель, магістр богослов’я Лео Франк з Німеччини навчав молодь як визначити та розвинути свої таланти. «Кожен християнин має хоча б один талант: важливо віднайти його та використати на славу Божу. Про наявність дару говорить внутрішнє бажання щось робити, а також коли про талант говорять інші люди.

Упродовж фестивалю команда жіночого служіння проводила ток-шоу та зустрічі для дівчат на яких йшлося про побудову стосунків і формування жіночності. Також діяв безперервний молитовний ланцюжок. Серед ключових молитовних потреб з’їзду  — мир в Україні, духовний ріст молоді, благословіння для українського народу. Кожного дня на Малифесті організовували спортивні змагання, вечірні посиденьки біля вогнища, спілкування за чаєм.

На заключному служінні до молоді звернувся старший єпископ Михайло Паночко, який сказав проповідь на тему фестивалю та зробив заклик до молодих людей, які хочуть посвятити себе на служіння Богу і людям. Майже триста юнаків та дівчат вийшли наперед під молитву благословіння. А закінчилось усе молитвою подяки Господу.

Людмила Путькалець,
Ірина Боровкова

 

  

Попередня У Празі пастори українських церков Західної Європи ділилися досвідом та презентували структуру спільного служіння
Наступна РЄПЦУ: маємо активніше пропонувати порядок денний для влади та суспільства

Вам також може сподобатися

Молодіжне служіння

«Служіння молоді потребує свіжих рішень, гнучкості мислення та стійкості у надії на Бога» – на Кіровоградщині провели ретрит Руху молоді

16 грудня на Кіровоградщині лідери молодіжного служіння п’ятидесятницьких церков області провели ретрит. Під час заходу проаналізували результати служіння за рік та накреслили плани на наступний.

Молодіжне служіння

Іван Білик: «Вірю, що MalynFestLive 2020, котрий пройде 9-12 липня, дасть відповіді на багато питань і допоможе молоді досягати нові території царства Божого»

Бути чи не бути MalynFest у цьому році?» – це запитання витало у повітрі ще від початку карантину. І от тепер стало відомо, що молодіжний з’їзд УЦХВЄ таки відбудеться, хоча й в особливому форматі.

Молодіжне служіння

Півсотні молодіжних лідерів братерства зібралися разом для планування та духовного оновлення

19-21 жовтня для молодіжних служителів, лідерів «Руху молоді УЦХВЄ» був