Липень 11, 2019 0 1791 Переглядів

У Празі пастори українських церков Західної Європи ділилися досвідом та презентували структуру спільного служіння

6 липня в столиці Чехії м. Прага відбулася конференція служителів УЦХВЄ у Західній Європі. На захід, що відбувся в цьому місті вперше, з’їхалися майже 70 служителів з різних країн Європи, а саме Німеччини, Польщі, Чехії, Італії, Швеції, Іспанії, США та України.

Розпочинаючи конференцію єпископ Юрій Веремій, який координує роботу церков братерства у  країнах Західної Європи зазначив, що подібні зустрічі необхідні не лише для аналізу роботи, але й для духовного збудування. Підтвердженням тому стала проповідь старшого єпископа Михайла Паночка на тему «Портрет християнського пастора». Також корисним для присутніх  було слово старшого пресвітера об’єднання українських церков ХВЄ в Іспанії «Спасіння Боже» Ярослава Демка на тему «Необхідність Духа Святого в служінні» та  старшого пресвітера Рівненської  області Олександра  Котка – «Ходити вірою, а не видінням».  Пастор Варшавської церква «Слово віри» (Польща) Олександр Дем’яненко проповідував на тему «Виклики церкви в еміграції». Також на конференції  ділилися словом  пастори Володимир Прит, Володимир Вронський та Леонід  Демчук. Відбулася панельна дискусія.

У другій частині конференції єпископ Юрій Веремій представив комітет УЦХВЄ у Західній Європі та структуру праці. Відповідальним за місіонерський відділ у згаданих країнах було обрано пастора Івана Іванцюка, який проживає у США, але активно підтримує місіонерську роботу у різних країнах Європи.

Заключним акордом конференції стала окрема молитва за делегації різних країн та визначення бачення служіння УЦХВЄ у західній Європі, котре зі слів старшого єпископа Михайла Паночка характеризується трьома словами – «зберегти, примножити та впливати»

7 червня, неділя, стала для пасторів з різних країн чудовим продовженням благословенного Богом часу у Празі. На святковому богослужінні лунали запальні проповіді, гарячі молитви до Господа за пробудження та особливе злиття Святого Духа. Великим благословенням для Української церкви християн віри євангельської у Празі стало рукопокладення на пресвітерське служіння брата Леоніда Демчука. Рукопокладення звершували старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко та його заступник єпископ Юрій Веремій.

Проходить час, минають століття, змінюються кордони, відходять в минуле імперії разом зі своїми вождями, а слова нашого Господа Ісуса Христа: «побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її» Матвія 16:18 – незмінно виконуються у нових обличчях, тих, хто посвятив себе Йому на служіння.

Попередня «Ви світло для світу і сіль для землі» - під таким гаслом проходить  молодіжний з’їзд Малинфест-2019
Наступна «Наша ціль – запалити молодь бути реальним світлом Божим для свого покоління» – Іван Білик,  голова оргкомітету Малинфест-2019

Вам також може сподобатися

Журнали

Вийшов друком журнал «Благовісник», №3,2018

Вийшов друком черговий номер журналу «Благовісник». Його Тема: Сила слова:

Новини

Нобелівську премію миру знову отримав п’ятидесятник із Африканського континенту

Другий рік поспіль Нобелівська премія миру вручається представнику п’ятидесятницької Церкви!

Новини регіонів

Свято Матері влаштували у луцькому парку

8 травня 2022 року у Луцькому парку ім. Лесі Українки християнські