Липень 11, 2019 0 1870 Переглядів

У Празі пастори українських церков Західної Європи ділилися досвідом та презентували структуру спільного служіння

6 липня в столиці Чехії м. Прага відбулася конференція служителів УЦХВЄ у Західній Європі. На захід, що відбувся в цьому місті вперше, з’їхалися майже 70 служителів з різних країн Європи, а саме Німеччини, Польщі, Чехії, Італії, Швеції, Іспанії, США та України.

Розпочинаючи конференцію єпископ Юрій Веремій, який координує роботу церков братерства у  країнах Західної Європи зазначив, що подібні зустрічі необхідні не лише для аналізу роботи, але й для духовного збудування. Підтвердженням тому стала проповідь старшого єпископа Михайла Паночка на тему «Портрет християнського пастора». Також корисним для присутніх  було слово старшого пресвітера об’єднання українських церков ХВЄ в Іспанії «Спасіння Боже» Ярослава Демка на тему «Необхідність Духа Святого в служінні» та  старшого пресвітера Рівненської  області Олександра  Котка – «Ходити вірою, а не видінням».  Пастор Варшавської церква «Слово віри» (Польща) Олександр Дем’яненко проповідував на тему «Виклики церкви в еміграції». Також на конференції  ділилися словом  пастори Володимир Прит, Володимир Вронський та Леонід  Демчук. Відбулася панельна дискусія.

У другій частині конференції єпископ Юрій Веремій представив комітет УЦХВЄ у Західній Європі та структуру праці. Відповідальним за місіонерський відділ у згаданих країнах було обрано пастора Івана Іванцюка, який проживає у США, але активно підтримує місіонерську роботу у різних країнах Європи.

Заключним акордом конференції стала окрема молитва за делегації різних країн та визначення бачення служіння УЦХВЄ у західній Європі, котре зі слів старшого єпископа Михайла Паночка характеризується трьома словами – «зберегти, примножити та впливати»

7 червня, неділя, стала для пасторів з різних країн чудовим продовженням благословенного Богом часу у Празі. На святковому богослужінні лунали запальні проповіді, гарячі молитви до Господа за пробудження та особливе злиття Святого Духа. Великим благословенням для Української церкви християн віри євангельської у Празі стало рукопокладення на пресвітерське служіння брата Леоніда Демчука. Рукопокладення звершували старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко та його заступник єпископ Юрій Веремій.

Проходить час, минають століття, змінюються кордони, відходять в минуле імперії разом зі своїми вождями, а слова нашого Господа Ісуса Христа: «побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її» Матвія 16:18 – незмінно виконуються у нових обличчях, тих, хто посвятив себе Йому на служіння.

Попередня «Ви світло для світу і сіль для землі» - під таким гаслом проходить  молодіжний з’їзд Малинфест-2019
Наступна «Наша ціль – запалити молодь бути реальним світлом Божим для свого покоління» – Іван Білик,  голова оргкомітету Малинфест-2019

Вам також може сподобатися

Новини

АНОНС: 7-10 грудня на Київщині пройде третя Школа проповідників Promova

Розпочато реєстрацію на  Школу для проповідників Promova 3.0, про це

Новини

ВРЦіРО розповіла релігійним діячам Данії про наслідки російської агресії для України

Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) розповіли делегації

Церкви в Європі

В італійському місті Неаполь поблагословили нову  церковну громаду УЦХВЄ

«Бог допоміг нам  відкрити ще одну нову церкву в Західній