Вересень 25, 2021 1 529 Переглядів

Вийшов друком третій номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком третій номер журналу «Благовісник» за 2021 рік.

Тематична підбірка цього випуску: «Серце служителя». Яким повинен бути служитель, з якими труднощами та викликами він зустрічається, які якості повинен у собі зрощувати, свідчення служителів про свою працю та шлях до духовної робити — усе це на сторінках часопису.

Розпочинає підбірку текстовий варіант семінару старшого єпископа Михайла Паночка «Яким має бути служитель». А у статті його заступника Анатолія Козачка говориться про спокуси, які служитель зустрічає на своєму шляху.

«Основний інструмент будь-якого служіння — сама людина. Тому праця над своїм серцем ключова. Ми не можемо впливати на інших, якщо не працюємо над собою. Ми працюємо з іншими так само, як працюємо з собою. Якщо нехтуємо працею над собою, ніколи не будемо ефективними в праці з іншими». Ця фраза є лейтмотивом роздумів Сергія Вітюкова, які він назвав «Серце того, хто служить».

Артем Приступа говорить про утому в служіння та її причини, а Микола Савчук ділиться роздумами про таланти та характер служителя.

Цікавими для читача будуть історії про шлях, який пройшли служителі, перш ніж стали хорошими Божими працівниками. Зокрема, єпископ Анатолій Безкровний розповідає про те, як він став служителем, при тому, що не вважав себе здатним ні до проповіді, ні до пастирської роботи, про відкриття, які йому дав Бог через інших служителів. Місіонер, і нині уже пастор церкви, Іван Білик ділиться спогадами про свою молодість і кожух, через який він і прийшов у місіонерське служіння.

Читачі журналу знайомі з Михайлом Мокієнком (молодшим), який є постійним автором часопису і нині живе та працює у Львові. Він — історик, доктор філософських наук. А ще — пастор та місіонер. Його служіння специфічне в тому розумінні, що він благовістить в освітній сфері, зокрема серед студентів. Журнал пропонує розмову з ним саме про цю ділянку його духовної праці.

Окрім тематичної підбірки читача чекають матеріали і на інші важливі та цікаві теми. Окремо виділимо інтерв’ю з Миколою Синюком з нагоди святкування 30-річчя місії «Голос надії» а також роз’яснення різних служителів щодо ставлення віруючих до вакцинації.

Журнал можна придбати, звернувшись у редакцію, та ознайомитися з окремими матеріалами на сайті видання.

Попередня Під час конференції на Прикарпатті, підлітки вчилися проводити особливий час для душі
Наступна «В Україні зростає потреба у служінні вдовам, не тільки у церквах, а й поза ними» - Віра Деркач  

Вам також може сподобатися

Новини братерства

90-ліття п’ятидесятницького руху святкували у Києві

9 жовтня ввечері в приміщенні київської церкви «Філадельфія» відбулося святкове богослужіння в рамках відзначення 90-річчя пятидесятницького руху в Україні.

Новини братерства

450-річчя Пересопницького Євангелія

КИЇВ – 10 березня відбулась чергова зустріч глав євангельських Церков України. Засідання проходило у молитовному домі «Філадельфія» (вул.Голосіївська, 57) під головуванням Старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви Леоніда Падуна, повідомляє Інститут релігійної свободи. До участі в засіданні також були запрошені представники Верховної Ради України, Держкомнацрелігій та Інституту релігійної свободи.