Липень 8, 2020 0 566 Переглядів

Вийшов друком черговий, другий номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком черговий, другий номер журналу «Благовісник». Тема цього випуску: «Уроки карантину».

Несподівана епідемія вірусної хвороби, яка охопила практично увесь світ, торкнулася усіх, без винятку, сфер суспільства. У тому числі і духовної. Журнал друкує матеріали на цю актуальну тему. Серед них «Христос на карантині, або Уроки ізоляції» Миколи Синюка, «Духовний імунітет» Дмитра Довбуша, думки різних служителів у матеріалі «Служіння Богу в часи кризи», прогнози докторів богослов’я Сергія Саннікова та Михайла Черенкова щодо наслідків пандемії та карантину, які чекають євангельські церкви в найближчому майбутньому в статті «Світ після пандемії». Юрій Вавринюк та Богдан Галюк діляться думками щодо нової форми зібрань — онлайн-богослужіння. Історична підбірка знайомить читача з тим, як раніше християни реагували на смертельні пандемії, що раз у раз прокочувалися світом.

Цікавим буде і свідчення медсестри-християнки Яни Демчук, яка захворіла на cоvid-19.

Сьогодні, як ніколи, ми живемо у вирі інформації. І люди, обмежені щодо живого спілкування, перебувають у віртуальному, багато часу проводячи в соцмережах, у новинах, що не завжди має позитивні наслідки. Як нині християнину відфільтрувати корисну інформацію від некорисної? Як відрізнити фейки від справді важливих речей? Відповідають на ці запитання голова Української Церкви ХВЄ Михайло Паночко та його заступник Анатолій Козачок.

Часопис також друкує закінчення інтерв’ю з Михайлом Мокієнко: «Ювілей п’ятидесятництва — це демонстрація справедливості» (Частина 2).

У 2019 році департамент освіти Української церкви ХВЄ ініціював і презентував проект із робочою назвою «Зміна мислення», в основу якого було покладено уривок із Писання: «Перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа…» (Рим. 12:2). Про ідею проекту, який нині носить назву «Оновлення», та його реалізацію розповідає завідувач департаменту освіти Віктор ВОЗНЮК.

У номері також друкуються статті «Висохлі джерела» Лео Франка, «Що тобі сказав Бог?» Геннадія Андросова, уривок з книги Миколи Савчука «Вижити у шторм».

У матеріалі «Будинок милосердя» в Сарнах» описана історію життя Віри Цуман, що сповнена трагізму, протиріч і несподіваних поворотів. Це історія звичайної людини з її сильними і слабкими сторонами, яка в дуже специфічних обставинах не розчарувалася в Бозі, а навіть зуміла організувати служіння, яке продовжується вже 17 років.

Окрім того, друкуються новини з життя Української Церкви ХВЄ, зокрема про авто богослужіння біля Луцька, про допомогу віруючих погорільцям на Житомирщині та інше.

Дивитися “Благовісник”, 2,2020

Попередня Михайло Паночко звернувся відкритим листом до Президента України Володимира Зеленського та Голови ВРУ Дмитра Разумкова
Наступна Оновлення мислення, або В якому напрямку рухатися далі?

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У м. Тбілісі відбулась зустріч представників п’ятидесятницьких церковних об’єднань та місій

З 16 по 18 березня у рамках налагодження місіонерської співпраці та обміну досвідом у м. Тбілісі відбулась зустріч представників  п’ятидесятницьких церковних об’єднань та місій.

Новини братерства

Валерія Чорнобай: «Сучасна протестантська євангельська церква в Україні: маргінальна спільнота чи місто на верховині гори?»

Завершено роботу над першим в Україні науковим соціологічним дослідженням, метою якого було дослідити ставлення населення України до п’ятидесятницьких) церков…

Новини

Михайлу Степановичу Паночку – 70! Щиро вітаємо!

Сьогодні дякуємо Творцеві за чудовий дар життя, подарований родині Паночко