Квітень 28, 2023 0 214 Переглядів

Медики зі Сполучених Штатів послужили в населених пунктах Харківщини

Від початку повномасштабної агресії росії в Україні харківська  церква  «Свята Трійця» сприяє обміну досвідом українських лікарів із закордонними колегами. Мета – допомогти постраждалим українцям. 

Так, на Харківщину завітали представники найбільшої християнської неурядової організації з надання допомоги, розвитку та захисту NRP.

Медики зі США 21-24 березня служити людям у Балаклії, Пришибі, Вербівці, Гусарівці, Яковенкове, Мілове та Харкові. Проводили обстеження, призначали та видавали ліки, молилися та підбадьорювали людей.

Переселенці зазвичай дезорієнтовані та переживають кілька етапів психоемоційного потрясіння. Вони хочуть словесної підтримки та розуміння.

Американські медики після коротких зустрічей з українцями, які пережили жахіття війни, були глибоко вражені. Вони побачили справжню трагедію людей, які вимушені покидати свої рідні домівки через те, що вони вщент зруйновані.

«Подяка Богу і кожній людині з різних міст і країн, що ви не стоїте в стороні та активно допомагаєте та молитесь за нас» – говорить старший пресвітер Харківського обласного об’єднання УЦХВЄ Ілля Герасим.

Ми щодня з непохитною вірою крокуємо до Перемоги України. Багато зусиль докладено, не менше – попереду. Молимося і надіємося на Бога.

Ірина Ольшанська.

 

Попередня Діти у Тернополі зіграли виставу «Любов, яка перемогла смерть» 
Наступна Молодь церкви села Заруддя, що в Збаразькому районі на Тернопільщині, активно служить дітям

Вам також може сподобатися

Сімейне служіння

Як змінити руйнівні звички на збудовуючі вчилися учасники сімейної конференції на Харківщині

Обласна сімейна конференція, що відбулася 18 березня в смт Пісочин

Соціальне служіння

Мобільні будинки для постраждалих від пожеж доставили на Луганщину

12 жовтня служителі церков ХВЄ Києва на прохання наших братів з міста Сєвєродонецька доставили гуманітарний вантаж для постраждалих від пожеж сіл Луганщини.

Новини регіонів

Служение отдела благовестия

Заведующий отделом евангелизации в Закарпатской области Святослав Хромяк

Практически сейчас только формируется работа, потому что она была немного запущена – проводилась хаотически, то есть каждая церковь самостоятельно. Теперь мы хотим это более или менее систематизировать: сделать план евангелизаций, молитвенных служений и молитв о крещении Духом Святым.