Травень 6, 2022 0 347 Переглядів

Вивести на якісно новий рівень роботу церков з гуманітарними вантажами в Україні має на меті Комітет УЦХВЄ

Уперше з початку війни члени Комітету нашого братерства зустрілися на виїзному засіданні на Київщині. Старші служителі поділились оперативною інформацією з областей (такий обмін інформацією  відбувається у форматі Zoom-наради фактично щотижня), а також  розглянули та затвердили нові проєкти, які допоможуть  церкві давати адекватну відповідь на гострі виклики сьогодення.

Зокрема мова йшла про те, як вивести на якісно новий рівень роботу церков з гуманітарними вантажами в Україні. Старші служителі братерства ухвалили рішення про створення спеціального благодійного фонду, який працюватиме з великими гуманітарними організаціями світу, котрі сьогодні відкрили свої серця і матеріальні активи для України.

Отже команда служителів шукає партнерів та залучає до співпраці професіоналів економістів, бухгалтерів, юристів.

«Нам довіряють, і ми хочемо оправдати це довір’я, щоб усі зусилля та пожертви, гуманітарні та фінансові були спрямовані в правильне русло. І я вірю, що Бог це благословить, бо ми хочемо все це робити в ім’я Ісуса, для слави Його», – підкреслює старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

Також члени комітету затвердили попередні план заходів, спрямованих на роботу із психологічною травмою служителів та членів церков, які постраждали в зонах бойових дій та окупації.

Учасники наради обговорили можливі шляхи рішення таких проблем, як гострий дефіцит служителів у регіонах постраждалих в наслідок війни, потреба у матеріальній підтримці для пасторів, які виїхавши разом із сім’ями в інший регіон, втратили роботу і житло та інші актуальні питання.

Попередня «Нам випала нелегка місія - служити людям з порушеннями слуху у тривожні часи» - Павло Смаль
Наступна Єпископа Володимира Бричку односельчани представлять до найвищої державної нагороди - Героя України

Вам також може сподобатися

Департамент сімейного служіння

Розвивати сімейне служіння у місцевих церквах навчалися на Тернопільщині

Сімейне служіння Української церкви ХВЄ перебуває на стадії формування та

Новини регіонів

Церква «Віра, надія, любов» на Одещині поповнилася  молодими вірянамими

Неділя, 6 вересня, видалась сонячною і теплою. Цього дня одеська

Новини братерства

Мешканці Софіївської Борщагівки долучилися до святкувань Дня Подяки разом із церквою «Благодать» (ВІДЕО)

     Недільного ранку, 27 вересня, церква «Благодать», що у с. Софіївська Борщагівка, під Києвом, була особливо по-святковому вбрана. Її найкращою прикрасою були кращі плоди цьогорічного врожаю. Християни вшановували Бога за Його щедрість…