Грудень 11, 2020 0 842 Переглядів

Михайло Паночко надіслав співчуття родині Петра Саєнка та церкві Slavic Christian Center

На 73 році життя 10 грудня перейшов до небесних осель єпископ Саєнко Петро Мойсейович, старший пастор церкви Slavic Christian Center в м. Такомі (штат Вашингтон, США).

«Серед переживання цієї втрати пам’ятаймо слова нашого Спасителя: «Бажаю Я, Отче, щоб і ті, кого Ти дав Мені, там зо Мною були, де знаходжуся Я, щоб бачили славу Мою, яку Ти дав Мені» (Ів. 17:24)… Ми молимося про Господню втixy для вaс», – звернувся Михайло Паночко до рідних та близьких служителя.

Петро Мойсейович народився в Україні, на Київщині, тут пізнав Господа  та став на служіння. У січні 1991 року емігрував до Сполучених Штатів, а вже навесні наступного року його було обрано пастором нової церкви, яка сьогодні є однією з найбільших п’ятидесятницьких церков в діаспорі.

Слов’янський Християнський Центр (Tacoma, Washington, USA) включає в себе Місіонерський відділ, Відділ сиріт і вдів, Місію «Маранафа», Місію «Авігея», Інформаційний відділ, Бібліотеку, Бюро перекладів, Переклад для глухонімих, Аудіо і відео служіння, Загальноосвітню, Біблійну та Недільну школи, Біблійний коледж тощо. Церква налічує більше 2300 членів, серед яких здійснюють служіння 42 пресвітери та 43 диякони.

Протягом багатьох років Петро Саєнко очолював Об’єднання церков християн віри євангельської штату Вашингтон, входив до Комітету Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ). Це був служитель, який мав батьківське серце.

Місяць тому здоров’я Петра Мойсейович погіршилося, внаслідок чого він був госпіталізований. В багатьох країнах  світу християни  молилися про одужання дорогого брата, але Господь вирішив по-іншому.

Він залишився добрим і вірним служителем Христа, мав хороше свідоцтво серед людей.

«Наслідуймо його приклад вірного служіння своєму Господу і це буде найкращим пам’ятником для нашого друга»,  – зазначив Михайло Паночко у співчутті.

Попередня Навчання вчителів та молитва в онлайн – як служіння дітям і підліткам адаптувалося до карантину
Наступна Освітній ступінь бакалавра пасторського служіння отримали 50  випускників РДС

Вам також може сподобатися

Новини

Михайло Паночко зареєструвався в популярній соцмережі Інстаграм

«Проповідувати Євангеліє Ісуса Христа маємо всюди. Треба в Інстаграм, підемо