Грудень 15, 2020 0 786 Переглядів

Освітній ступінь бакалавра пасторського служіння отримали 50  випускників РДС

 12 грудня в Рівненській духовній семінарії відбувся випуск групи служителів, які отримали дипломи бакалавра пасторського служіння.

Понад 50 проповідників та пасторів протягом чотирьох років здобували біблійну освіту, що вже стала доброю  підтримкою в їх практичному служінні.

Відкриваючи урочистість, випускників привітав новий ректор семінарії Олександр Трофімчук (на цю посаду його обрано нещодавно, на початку грудня, після того, як попередній ректор РДС Олександр Третяк переміг у виборах міського голови м. Рівного).

Історію становлення духовного навчального закладу, труднощі та здобутки, що супроводжували на шляху розвитку, присутнім нагадав керівник Відділу освіти УЦХВЄ в Рівненській області Петро Музичук. Після чого з вітанням до випускників та їхніх рідних звернувся директор Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк. Він поділився грунтовним і надихаючим  словом наставлення.  Потім настала урочиста  мить  вручення дипломів.

Завершальну проповідь до  випускників та усіх присутніх  сказав старший пресвітер Рівненського обласного об’єднання церков Олександр Коток. «Навчання – це рух!» – зазначив Олександр Адамович. Він побажав випускникам постійного руху вперед, глибшого дослідження Писання та великої спраги до навчання.

facebook РОО УЦХВЄ.

Попередня Михайло Паночко надіслав співчуття родині Петра Саєнка та церкві Slavic Christian Center
Наступна Турбота про здоров’я: баланс віри та зусиль — тема журналу "Благовісник"

Вам також може сподобатися

Новини

Агов, таланти! Прийом творів на Літературний конкурс ім. Джона Буньяна триватиме до кінця травня

До завершення прийому творів на Літературний конкурс ім. Джона Буньяна, що традиційно проходить під егідою Департамент освіти УЦХВЄ, залишилися лічені дні. Конкурсні роботи приймаються на розгляд журі до 31 травня 2021 року.

Новини братерства

Інструменти, необхідні для заснування нових церков, разом шукали служителі центрального регіону

     20-21 листопада 2015 р. священнослужителі церков ХВЄ м. Києва, Київської, Вінницької, Сумської, Чернігівської та Черкаської областей провели консультацію щодо заснування нових церковних громад.

Молодіжне служіння

Молодіжний табір KVITOVA CAMP об’єднав молодь Тернопільщини

2-7 серпня 2022р., на базі відпочинку у смт. Гримайлів, відбувся