Березень 20, 2021 0 416 Переглядів

На Горохівщині пройшла конференція для вдів та вдівців

13 березня 2021 року у домі молитви Української Церкви ХВЄ в м. Горохів вперше відбулася районна конференція для вдів, вдівців та одиноких членів церков ХВЄ.

Започатковуючи конференцію вітальними словами і молитвою благословення, до християн звернувся старший пресвітер церков ХВЄ Горохівського району Микола Вакуліч. Він подякував Богові за чудову можливість повести цей захід і наголосив наскільки важливо бути Богові вдячним за кожний прожитий день, пам’ятаючи, що ми завжди в Божих руках, що ми не залишені і саме Він керує нашим життям. Тому важливо надію покладати лише на Нього.

Конференція зібрала майже 120 чоловік з усього району. Їм служили і радували співом гурт «Євангельські християни».

З основним посланням конференція до всіх присутніх звернувся Василь Музичук, який є відповідальним за сімейне служіння в церквах ХВЄ по Горохівському районі. Його семінар носив назву: «Чи є сьогодні правдива вдова?». Основна думка промови полягала в тому, що Божа турбота є постійною над цією соціальною групою людей в церкві, але зі своєї сторони кожній вдові варто бути в належному стані перед Богом, а саме: перебувати в постах і молитвах, чинити добрі діла і бути зразком у всьому.

Закінчуючи духовну частину конференції, пастор церкви с. Цегів Сергій Рузак закликав всіх присутніх до щирої молитви подяки Богові за проведене служіння і за добрий час, а також попросив благословення на життя кожного з присутніх.

У перерві присутніх порадували сестри помісної церкви святковим обідом. А перед тим, як гості роз’їхалися, кожному було подаровано продуктовий набір.

Основним ініціатором і організатором виступила церква ХВЄ м. Горохів, зокрема її пресвітери Микола Вакуліч і Віталій Рощина. Також активну підтримку і участь взяли пастори церков ХВЄ Горохівського району, забезпечивши приїзд і від’їзд на конференцію.

Але перш за все щира подяка нашому Господу за добрий час служити, мати спільність і за проведення цієї конференції.

Пресвітер УЦ ХВЄ м. Горохів Віталій Рощина

Попередня Села, знищені вогнем, чекають волонтерів
Наступна Біблійний брейн-ринг, квест та настанови – на Тернопільщині провели конференцію для підлітків

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Царичанці на Дніпропетровщині відкрили Дім молитви, який будували чотири роки

Церква «Нове життя» в смт Царичанка на Дніпропетровщині 3 травня

Новини регіонів

У Луцьку пройшов Перший Всеукраїнський фестиваль християнської поезії «Жива вода на рани України»

       1 травня 2015 року в приміщенні дому молитви церкви «Дім Євангелії» м. Луцька, за адресою: вул. Караїмська, 16, відбулася заключна (фестивальна) частина Першого Всеукраїнського конкурсу-фестивалю християнської поезії Якова Бузинного «Жива вода на рани України».

Новини регіонів

Херсонські віруючі підтримують військовослужбовців

     Служителі церков Південного регіону ЦХВЄУ надають активну підтримку військовослужбовцям. Це не тільки регулярні відправки гуманітарної допомоги до військових частин, а також відвідування активістами громади блокпостів, повідомляє херсонський сайт «Мост».