Березень 20, 2021 0 1202 Переглядів

На Горохівщині пройшла конференція для вдів та вдівців

13 березня 2021 року у домі молитви Української Церкви ХВЄ в м. Горохів вперше відбулася районна конференція для вдів, вдівців та одиноких членів церков ХВЄ.

Започатковуючи конференцію вітальними словами і молитвою благословення, до християн звернувся старший пресвітер церков ХВЄ Горохівського району Микола Вакуліч. Він подякував Богові за чудову можливість повести цей захід і наголосив наскільки важливо бути Богові вдячним за кожний прожитий день, пам’ятаючи, що ми завжди в Божих руках, що ми не залишені і саме Він керує нашим життям. Тому важливо надію покладати лише на Нього.

Конференція зібрала майже 120 чоловік з усього району. Їм служили і радували співом гурт «Євангельські християни».

З основним посланням конференція до всіх присутніх звернувся Василь Музичук, який є відповідальним за сімейне служіння в церквах ХВЄ по Горохівському районі. Його семінар носив назву: «Чи є сьогодні правдива вдова?». Основна думка промови полягала в тому, що Божа турбота є постійною над цією соціальною групою людей в церкві, але зі своєї сторони кожній вдові варто бути в належному стані перед Богом, а саме: перебувати в постах і молитвах, чинити добрі діла і бути зразком у всьому.

Закінчуючи духовну частину конференції, пастор церкви с. Цегів Сергій Рузак закликав всіх присутніх до щирої молитви подяки Богові за проведене служіння і за добрий час, а також попросив благословення на життя кожного з присутніх.

У перерві присутніх порадували сестри помісної церкви святковим обідом. А перед тим, як гості роз’їхалися, кожному було подаровано продуктовий набір.

Основним ініціатором і організатором виступила церква ХВЄ м. Горохів, зокрема її пресвітери Микола Вакуліч і Віталій Рощина. Також активну підтримку і участь взяли пастори церков ХВЄ Горохівського району, забезпечивши приїзд і від’їзд на конференцію.

Але перш за все щира подяка нашому Господу за добрий час служити, мати спільність і за проведення цієї конференції.

Пресвітер УЦ ХВЄ м. Горохів Віталій Рощина

Попередня Села, знищені вогнем, чекають волонтерів
Наступна Біблійний брейн-ринг, квест та настанови – на Тернопільщині провели конференцію для підлітків

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Василькові євангельські церкви об’єдналися у молитві

9 грудня 2018 року в місті Василькові Київської області була

Новини регіонів

У Дніпропетровську відкрито курси для вчителів недільної школи

     12 жовтня на базі Біблійного коледжу «Світло Євангелія» відбулось відкриття курсів для вчителів Недільної школи.

Новини регіонів

Подарувати щастя знедоленим

Для· дітей з розумовими обмеженнями, які мешкають у школах-інтернатах спілкування з молоддю із церков – це справжня радість. Так, 13 жовтня молодь церкви ХВЄ із села Ком’яти Виноградівського району, що на Закарпатті, вперше відвідала інтернат, що знаходиться в селі Інстичиво, у сусідньому Іршавському районі.