Вересень 29, 2019 2 1827 Переглядів

Пам’ятайтe наставників ваших: до небесних осель пeрeйшов пастор Кліновський Анатолій Іванович

З глибоким сумом повідомляємо, що 27 вересня внаслідок важкої хвороби перейшов від землі до небесних осель пастор Кліновський Анатолій Іванович, який служив Христовій Церкві в м. Бориславі (Львівська область).

Тривалий час Анатолій Іванович очолював Відділ освіти Української Церкви Християн Віри Євангельської (2000-2010рр). Його внесок в становлення та розвиток християнської освіти в Україні зробив його відомим по цілому світові.
Анатолій Іванович народився 25 жовтня 1952р. і прожив достойні 66 років життя, залишивши значний слід в серцях тисяч українців завдяки Божій мудрості, що була в його проповідях, семінарах та бесідах.

Сердечно співчуваємо дружині, доньці та всій родині, помісній церковній громаді. Ми молимося про втіху згори для усіх нас. Пам’ятаймо, його віра і надія уже привела Анатолія Івановича до Улюбленого Вчителя. Хай його приклад служіння надихає багатьох!

Пам’ятне богослужіння відбулося в неділю, 29 вересня, у Домі Молитви м. Борислав.

Попередня У Хорватії місіонери з України служать в місцях, де найскрутніша духовна ситуація
Наступна «Доброчесність суддів треба закладати з дитячих років» - Михайло  Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Українські Євангельські церкви моляться про Боже рішення щодо євроінтеграції

З 18 по 20 жовтня у багатьох християнських церквах України віруючі перебували в постах і молитві за долю нашої держави. Мета такого молитовного служіння  полягає в збереженні та поширенні Біблійних моральних цінностей щодо ставлення до життя, сім’ї та інших важливих складових, притаманних українському народу.

100 років п’ятидесятницького руху

Михайло Мокієнко: «Ювілей п’ятидесятництва — це демонстрація справедливості» (частина 2)

Журнал «Благовісник» публікує другу частину інтерв’ю з Михайлом Мокієнко з

Новини братерства

Час для особистого свідчення: благовісники братерства ділилися  досвідом євангелізації в сучасних умовах

«Євангелія для всіх!» – під таким гаслом пройшла конференція благовісників УЦХВЄ 21-22 лютого у Домі молитви церкви «Благодать»,