Квітень 5, 2013 0 686 Переглядів

1025-річчя Хрещення Київської Русі: «Не втратьмо нагоди засвідчити людям про Христа»

     У ході річної конференції ЦХВЄ старший єпископ Михайло Паночко закликав пасторів церкви не втрачати будь-якої нагоди засвідчити людям про любов Ісуса Христа. Час для цього особливо сприятливий.
     – Нинішнього року наша країна офіційно святкує 1025-річчя хрещення Київської Русі, – зазначив Михайло Степанович. – Тож маємо чудову можливість донести людям невичерпне багатство Божої благодаті. Сьогодні помітно, що український народ розвивається духовно: люди вже «наїлися» усякої філософії, і їм треба Бог.
     Старший єпископ зачитав Указ Президента щодо організації та проведення святкувань у державі, а також надав слово Анатолію Кушніру, директору Асоціації «Поклик», який озвучив низку ідей щодо євангелізаційних заходів. Зокрема це проведення урочистих водних хрещень та богослужінь, круглих столів за участю місцевої влади, вчених, діячів культури та священнослужителів, відкритих уроків у навчальних закладах та вуличних євангелізацій.
     Асоціація вже розробила флаєри-запрошення на богослужіння до церков, в яких вміщена інформація присвячена річниці Хрещення Київської Русі. У них йдеться про роль християнських цінностей у розвитку цивілізації. Планується виготовити плакати-оголошення з подібним контекстом. А ще є ідея створити апологетичний фільм (до 30хв.) про події більш як тисячолітньої давності, який можна буде демонструвати під час євангелізацій. На даний час робота над стрічкою вже добігає кінця.
     Мета цих заходів – піднести постать і вчення Ісуса Христа,  розширити світогляд людей, розповівши про здобутки християнства, що породили нову цивілізацію.

Попередня Моліться за Танзанію!
Наступна Представники церков закликають владу до діалогу

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Михайло Паночко взяв участь у посвяченні молитовного будинку у місті Торонто (Канада)

Новий молитовний будинок розташований в такому місці, де живе багато вихідців з Польщі, Росії та України. Отже, брати та сестри в Торонто будуть мати широке поле для місійної праці.

Новини регіонів

У Запоріжжі церква допомагає людям, які виїхали з сіл, де йдуть бойові дії

Кожного тижня волонтери п’ятидесятницьких церков Запоріжжя розвозять допомогу не тільки