Жовтень 26, 2022 0 344 Переглядів

Жовтень – час конференцій для служителів дитячого служіння в Дніпропетровській області


Продуктивним для дитячого служіння Дніпропетровської області виявилось не лише літо, яке дало змогу провести велику кількість таборів, але й жовтень, який став часом для підбиття підсумків та планувань.

22 жовтня в церкві «Віфанія» в м. Дніпрі відбулася нарада відповідальних за дитяче служіння в Дніпропетровській області. Особливий акцент було зроблено на молитві за різні потреби служіння. Учасники ділилися свідоцтвами, які надихали присутніх на те, щоб трудитися, не покладаючи рук. Окрім того, було призначено відповідальних за працю в окремих районах області та за у різних сферах цього служіння – євангелізаційне, служіння підліткам, медіаслужіння.

Завідувачка обласного відділу служіння дітям і підліткам Оксана Фурт звернулась до присутніх із мотиваційною промовою. «Можливо, зараз ви ще не бачите яскравих плодів вашого служіння, але вірте, що посіяне Слово Боже не буває марним» – спонукала служителька.

Аби підбадьорити вчителів недільних шкіл у цей нелегкий час, кожному з них через відповідальних було передано невеликий подарунок.

Дещо раніше, 1 жовтня, в Кривому Розі в церкві «Філадельфія» відбулась нарада вчителів недільних шкіл Криворізького району. На ній обговорили літній сезон, кількість та якість проведених таборів. Координатори ділились ідеями та цікавими відеозвітами.

Віримо, що служіння дітям в Дніпропетровській області буде продовжуватися та, з Божою допомогою, виходити на новий якісний рівень.

Анна Крамська

 

Попередня Церква в селі Печірна на Тернопільщині святкувала своє сторіччя
Наступна Не лекціями єдиними – навчання підлітків в коледжі «Тимофій» базується на практиці служіння

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада євангельських церков упорядкує капеланське служіння у війську

     Багатоманіття волонтерських ініціатив і капеланів-добровольців із протестантських церков обумовлюють необхідність систематизації та упорядкування цієї діяльності в Збройних Силах України.

Новини братерства

Лише 17% українців вважають релігійне виховання в сім’ї важливим

Чи може Церква в діалозі з державою опертися на підтримку суспільства? Таким було одне з ключових питань чергового засідання постійно діючого круглого столу «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин», що пройшов 23 квітня 2013 року в Києві з ініціативи Центру Разумкова та Фонду Конрада Аденауера.

Новини братерства

Українські Євангельські церкви моляться про Боже рішення щодо євроінтеграції

З 18 по 20 жовтня у багатьох християнських церквах України віруючі перебували в постах і молитві за долю нашої держави. Мета такого молитовного служіння  полягає в збереженні та поширенні Біблійних моральних цінностей щодо ставлення до життя, сім’ї та інших важливих складових, притаманних українському народу.