Квітень 7, 2016 0 457 Переглядів

АНОНС: У Києві відбудеться наукова конференція з пенітенціарної душпастирської опіки

     Міжнародна науково-практична конференція на тему «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки» відбудеться в Києві.

     Конференція проходитиме 13 квітня 2016 року в Інституті кримінально-виконавчої служби (м. Київ, вул. Колекторна, 4), повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Обговорення підсумків конференції продовжиться наступного дня, 14 квітня, за участі членів Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України та керівництва ДПтС (активними членами якої є керівники соціального служіння ЦХВЄУ), а також з представниками Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

     Учасникам конференції пропонується така тематика для дискусії як правові перспективи пенітенціарної душпастирської опіки, режимні питання пенітенціарної душпастирської опіки. Також міжконфесійні засади в’язничного капеланства і духовні потреби персоналу Державної пенітенціарної служби України, християнські перспективи формування кадрів служби.

     Перелік тем для доповнення і авторських підходів відкритий. Робочі мови: українська, російська, англійська.

     Для участі в конференції необхідно завчасно повідомити Душпастирську Раду при ДПтС України та Інститут кримінально-виконавчої служби за електронними адресами: chapelinprison@gmail.com та ikvs.2015@ukr.net (після оброблення заявки, будуть надіслані деталі участі у конференції).

     Програма конференції та електронний зразок заявки доступні для завантаження на сайті ІРС.

     Конференція організовується за підтримки Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України у співробітництві з Державною пенітенціарною службою України та Інститутом кримінально-виконавчої служби.

Попередня Щоденник старшого єпископа: березень 2016
Наступна До 1 січня 2017 р. у статути релігійних організацій має бути внесено зміни у відповідності з новим Податковим кодексом

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Малинфест-2017 – «штрихи до портрету» і слово про оновлений розум

    Біля центрального намету Малинфесту завжди людно. Тут, навпроти інформаційного намету, розміщена  фотозона, намети і стенди богословських навчальних закладів та місій…

Жіноче служіння
Новини братерства

Триває перший спільний проект ЄТС і місіонерської школи «Ковчег спасіння» за програмою насадження нових церков

У групі – а це близько 20 хлопців та дівчат – переважно молодь із віруючих сімей, із західних регіонів України.