Червень 14, 2022 0 242 Переглядів

УЦХВЄ напрацьовує Національну програму душпастирської допомоги людям, які травмовані в результаті війни

Робоча група,  що об’єднує фахівців з різних департаментів служінь братерства, розпочала  роботу із  підготовки Національної програми душпастирської допомоги людям, які травмовані в результаті війни.

Згідно з рішенням Комітету УЦХВЄ від 31 травня, очолює робочу групу пастор Богдан Левицький з м. Волочиськ на Хмельниччині.  Богдан Петрович має багаторічний досвід  керівника молодіжного відділу братерства та роботи в оргкомітетах різних масштабних церковних та міжконфесійних проєктів.

«Локальні ініціативи церков у деяких областях показують великий попит на служіння душеопікунства. Адже часто допомога потрібна навіть людям, які не жили під окупацією чи в зоні бойових дій, але місяці воєнної напруги даються взнаки», – пояснює пастор Левицький.

Про напрямки служіння, що нині в пріоритеті, говорить Іван Мудрий, який долучився до складу робочої групи від Департаменту сімейного служіння.

«Поки що опрацьовуємо з колегами наступні категорії: діти та підлітки, ВПО, розділені сім’ї та сім’ї комбатантів*» – каже служитель.

 

* Комбатанти — у міжнародному праві особи, які входять до складу збройних сил країни, що воює, беруть участь безпосередньо у воєнних діях.

Попередня Херсонська молодь провела табір для дітей деокупованого села Дмитрівка на Київщині
Наступна Відійшов до небесних осель єпископ Василь Бровка

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Використовуйте час» – девіз весняної конференції УЦХВЄ, що пройшла під Києвом 15-16 травня

Річна  звітна конференції братерства, що пройшла у церкві «Соборна» в Софіївській Борщагівці, зібрала 278 делегатів з п’ятидесятницьких церков України та зарубіжжя. Програма  заходу цілком відповідала його гаслу – «Використовуйте час»

Новини братерства

Миссионер Александр Руденко: «В Северодонецке церковь растет, мы ездим в буферную зону»

Еще в сентябре 2014 году  власти перенесли областной центр из оккупированного Луганска в город Северодонецк. В этом крупном промышленном центре Церковь христиан веры евангельской насчитывает…

Історія цервки

«Щоб знало майбутнє покоління» — місія «Голос надії» відсвяткувала 30-річчя

16-17 липня 2021 року поблизу Луцька свій 30-річний ювілей святкувала