Червень 14, 2022 0 538 Переглядів

УЦХВЄ напрацьовує Національну програму душпастирської допомоги людям, які травмовані в результаті війни

Робоча група,  що об’єднує фахівців з різних департаментів служінь братерства, розпочала  роботу із  підготовки Національної програми душпастирської допомоги людям, які травмовані в результаті війни.

Згідно з рішенням Комітету УЦХВЄ від 31 травня, очолює робочу групу пастор Богдан Левицький з м. Волочиськ на Хмельниччині.  Богдан Петрович має багаторічний досвід  керівника молодіжного відділу братерства та роботи в оргкомітетах різних масштабних церковних та міжконфесійних проєктів.

«Локальні ініціативи церков у деяких областях показують великий попит на служіння душеопікунства. Адже часто допомога потрібна навіть людям, які не жили під окупацією чи в зоні бойових дій, але місяці воєнної напруги даються взнаки», – пояснює пастор Левицький.

Про напрямки служіння, що нині в пріоритеті, говорить Іван Мудрий, який долучився до складу робочої групи від Департаменту сімейного служіння.

«Поки що опрацьовуємо з колегами наступні категорії: діти та підлітки, ВПО, розділені сім’ї та сім’ї комбатантів*» – каже служитель.

 

* Комбатанти — у міжнародному праві особи, які входять до складу збройних сил країни, що воює, беруть участь безпосередньо у воєнних діях.

Попередня Херсонська молодь провела табір для дітей деокупованого села Дмитрівка на Київщині
Наступна Відійшов до небесних осель єпископ Василь Бровка

Вам також може сподобатися

Благовістя

Час для особистого свідчення: благовісники братерства ділилися  досвідом євангелізації в сучасних умовах

«Євангелія для всіх!» – під таким гаслом пройшла конференція благовісників УЦХВЄ 21-22 лютого у Домі молитви церкви «Благодать»,

Новини братерства

Євангельська теологічна семінарія та церква «Філадельфія» влаштували свято Різдва для маленьких переселенців зі Сходу України

    «За два роки, це, мабуть, найкраща акція для наших дітей», – поділилася враженнями молода мама…

Новини братерства