Лютий 5, 2016 0 772 Переглядів

Члени Громадської ради при МЗС обговорили шляхи захисту прав вірян на тимчасово окупованих територіях України

     3 лютого 2016 р. відбулося IV засідання Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України.

     Мова йшла про факти проявів релігійної нетерпимості стосовно українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та в окремих районах Донецької та Луганської областей. Про це доповіли Голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць, представник Української Християнської Євангельської церкви Ігор Лук’янов та Керуючий Кримською єпархією УПЦ КП архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.

     Члени Ради обмінялися думками стосовно засобів захисту прав вірян різних конфесій на тимчасово окупованій території України. У той же час наголосили на тому, що в Україні відсутні утиски на релігійному ґрунті, а відповідні звинувачення з боку агресора мають на меті одне: відволікати увагу міжнародної громадськості від кричущих фактів порушень прав людини на тимчасово окупованій території України та в самій Російській Федерації, повідомляє  сайт МЗС.

     Учасники засідання відзначили важливість співробітництво представників церков і релігійних організацій у міжнародних заходах. Серед них – участь Головного рабина м. Києва та України Якова Дов Блайха в заходах у рамках Державного візиту Президента України до Держави Ізраїль та участь українських представників різних конфесій у відкритті Меморіалу жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років, яке відбулося  8-9 листопада 2015 р. у Вашингтоні (США), а також участь представників Церкви християн віри євангельської спільно з українською громадою США у наданні гуманітарної допомоги Україні.

     «Громадська Рада, наближаючись до річниці свого першого засідання, демонструє, що стає якісним консультативно-дорадчим органом для МЗС. Перелік питань, що виносяться на обговорення, а ще більше – спектр міжнародної діяльності церков та релігійних організацій, виявляють: церкви України стають  важливим голосом українського народу, що звучить на міжнародній арені», – зазначає Юрій Кулакевич, який представляє ЦХВЄУ у Громадській раді з питань співпраці з релігійними організаціями при МЗС України.

1207_

Попередня Комітет обласних керівників молоді погодив плани на рік
Наступна Лариса Мурах: «Наша молитва, щоб Господь піднімав нових служителів»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Международный Конгресс ХВЕ: день четвертый. Причастие и торжественное закрытие

   ЛЬВОВ, 13 октября 2013 г. Воскресным утром, в последний день Конгресса, зал церкви «Голгофа» переполнен. К делегатам присоединились члены поместной церкви.  Вместе совершили Вечерю Господню!

Новини братерства

Новий виклик: психологічна та соціальна реабілітація військових, які повертаються із зони бойових дій, став предметом обговорення пасторів Києва

   У понеділок, 6 жовтня 2014 р., відбулося чергове засідання Київського міського об’єднання ЦХВЄУ. Пастори…

Жіноче служіння