Травень 17, 2022 0 728 Переглядів

Комітет УЦХВЄ узгодив план заходів щодо душеопікунської праці в час війни (ВІДЕО)

«У нашій країні йде війна, багато людей пережили агресію. Це люди, яким потрібна допомога. Ми хочемо допомогти їм долати наслідки психологічної травми», – каже перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок.

З цією метою Комітет братерства узгодив план заходів щодо душеопікунської праці в час війни, в рамках якої анонсував проведення спеціального навчального курсу для служителів. Мова йде як про душеопікунство у церквах, так і про духовну і психологічну допомогу  вимушеним переселенцям та людям, які пережили окупацію.

До усіх згаданих категорій належить чимало служителів церков. Багато з них втратили не тільки житло, майно, роботу, але й служіння, через те, що змушені були евакуюватися разом із сім’ями. Частина пасторів, які залишились на місцях, через евакуацію відчули нестачу братерських рук у служінні, а хтось утратив близьких.

Своїм баченням щодо шляхів подолання наслідки травми, заподіяної війною, діляться пастори, члени Комітету УЦХВЄ.

Попередня Українські п’ятидесятники в Європі провели нараду та навчання пасторів із десяти країн
Наступна Шість тисяч українських сімей отримали «Насіння для майбутнього»

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Різдвяний трамвай у Запоріжжі

Молодь церкви «Христос – єдина надія» 6 січня 2013 року привітала жителів свого району з Різдвом Христовим у трамваї. Пасажири трамваю були приємно здивовані, адже подібна християнська акція ще ніколи не проходила в Запорізькому регіоні.

Новини братерства

Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив тиждень молитви за Україну

25-26 вересня 2012 року в Києві відбулося засідання Правління та Комітету єпископів ЦХВЄУ. Під час засідань було розглянуто та вирішено чимало актуальних для братерства питань. Зокрема, служителі обговорили…