Травень 16, 2022 0 750 Переглядів

Українські п’ятидесятники в Європі провели нараду та навчання пасторів із десяти країн

У місті Нідда, в Німеччині, 12-14 травня відбулося засідання Комітету УЦХВЄ в Західній Європі та навчання пасторів українських церков із 10 країн ЄС.  Зустріч пройшла на базі місії «Неємія» під головуванням координатора церков братерства в країнах Європи Юрія Веремія.

Під час засідання комітету старші служителі з восьми країн Європи поділилися досвідом служіння у нових реаліях. Так, за останні місяці було розпочато служіння більш як у 10 нових місцях. Саме тому є велика потреба через брак служителів у церквах. Членами комітету було прийнято рішення продовжити молитву та активний пошук і залучення служителів для праці у Європі.

Також  служителі обговорили хід співпраці із гуманітарною організацією «Сумка Самарянина» щодо служіння українським біженцям. У рамках спільної програми церкви матимуть новітні інструменти та можливості для служіння.

З метою підвищення рівня освіти служителів була проведена чергова сесія «Інституту керівництва та управління» на тему «Розвиток організації в християнських підприємствах і церквах». Загалом у навчанні взяло участь 40 братів із 10 країни ЄС.

«Це було вкрай важливе навчання, брати задоволені,  пережили Боже благословіння та духовну підтримку для подальшого служіння», – каже єпископ Юрій Веремій.  За його словами у цей непростий для нашого народу час, європейські церкви поряд із церквами в Україні звершують масштабну працю зі збору гуманітарної допомоги та служіння біженцям.

Попередня Капелани братерства провели навчання на Київщині (оновлено)
Наступна Комітет УЦХВЄ узгодив план заходів щодо душеопікунської праці в час війни (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Києві відбулася зустріч працівників Відділу підприємництва ЦХВЄУ

   9 травня 2016 року в приміщенні церкви ХВЄ «Філадельфія» (м. Київ) відбулася зустріч християн-підприємців, на якій були присутні представники 11 областей України, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його перший заступник єпископ Микола Синюк

Новини братерства

Лідери молодіжного служіння братерства випробували «Корейське чудо»

     На початку травня  група служителів на чолі із завідувачем молодіжного служіння ЦХВЄУ Богданом Левицьким відвідала Південну Корею.

Новини братерства

Звітна коференція Житомирського ОО ЦХВЄ відбувалася у новому приміщенні церкви

22 грудня 2012 року у м.Коростені відбулася звітна  конференція Житомирського обласного обєднання церков християн віри євангельської.