Травень 16, 2022 0 1041 Переглядів

Капелани братерства провели навчання на Київщині (оновлено)

Конференція на тему «Особливості служіння капелана та волонтера в умовах війни» відбулася 13-14 травня на Київщині. Більше ніж 60 волонтерів та капеланів з Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Рівненської, Хмельницької, Волинської та Львівської областей зібрались разом для того щоб ділитись досвідом, починати нові проекти та підтримати один одного в цей нелегкий час.

Організатором конференції виступив Департамент соціального служіння УЦХВЄ на чолі директором В’ячеславом Когутом. Партнером заходу став благодійний фонд «Підтримка для України», що з початку війни піклується про українських переселенців, проводить евакуацію людей з гарячих точок України, підтримує продуктами та гуманітарною допомогою найбільш вразливі верстви населення, що постраждали від війни – людей похилого віку, інвалідів, одиноких матерів з дітьми та дітей сиріт.

Під час конференції багато уваги було приділено налагодженню зв’язків та співпраці волонтерів і капеланів між собою. Представники різних регіонів виходили на сцену для того, аби розповісти про свій досвід служіння людям у період війни. Також в рамках проведення конференції В’ячеслав Когут презентував свій щойно виданий підручник «Капеланство» та провів навчання, під час якого окреслив основні завдання капелана та волонтера в час війни, а також надав інструменти для вирішення найбільш поширених проблем, з якими стикаються  служителі, та шляхи їх вирішення.

«Є різний час у житті. Іноді важливо просто зібратися разом та мати можливість сказати комусь, що в тебе немає сил і тобі потрібна допомога. Це одне з завдань нашої конференції. Щоб ми могли об’єднатися та підтримувати одне одного в цей час війни», – сказав В’ячеслав Когут.

Учасники конференції поділились з нами своїми враженнями:

Сергій Драгунов, м. Кривий Ріг:

«Інформація на конференції була дуже актуальною. Ми знайшли нових партнерів для того, щоб робити ще більше добрих справ. Окрім того це дуже гарний час, коли ми змогли по-справжньому відпочити у колі однодумців. В умовах війни такого часу нам дуже не вистачає».

Олександр Вербинський, м. Нововолинськ:

«Чесно кажучи, не очікував що так доцільно будуть висвітлені теми з волонтерства. Думаю, що такий тренінг корисно було б послухати багатьом волонтерам. Зовсім не шкодую, що поїхав на конференцію».

На завершення всі учасники конференції отримали сертифікати про проходження курсу, подарунок у вигляді книги «Капеланство» та спеціальний одяг волонтера або капелана.

Попередня Румунські священнослужителі доставили допомогу в Україну    
Наступна Українські п’ятидесятники в Європі провели нараду та навчання пасторів із десяти країн

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: жовтень-листопад 2015

   Два останні місяці осені – традиційна пора для церковних Днів Подяки, або як їх ще називають, Свят Жнив. Михайло Паночко протягом цього часу майже щотижня служив на святкових зібраннях то в одній, то в іншій церкві. Брав участь у міжконфесійних заходах, приймав відвідувачів у головному офісі братерства, здійснював закордонні поїздки.

Новини братерства

Євангельські Церкви виступають на захист традиційних сімейних цінностей

Рада Євангельських Протестантських Церков України запланувала низку заходів на захист традиційних сімейних цінностей та моральності у суспільстві.

Новини братерства

М. Паночко взяв участь у відкритті Українського Дому Біблії

21. 06. 2011. У Києві відбулося урочисте відкриття і посвячення Українського Дому Біблії, побудову якого Українське Біблійне Товариство почало наприкінці 2009 року. Подія стала потрійним торжеством, адже в цей же день виповнилось 20 років від заснування УБТ, до того ж відбулася довгоочікувана презентація четвертого перекладу Біблії на українську мову Рафаїла Турконяка.