Травень 15, 2022 0 348 Переглядів

Румунські священнослужителі доставили допомогу в Україну    

У п’ятницю, 13 травня,  група пасторів на чолі з секретарем Румунської п’ятидесятницької церкви єпископом Симеоном Бумбаром привезла гуманітарну допомогу на Львівщину.

«Брати доставили п’ять бусів з гуманітарною допомогою, загальною вагою до п’яти тонн продуктів та товарів першої необхідності», – уточнює старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. За його словами, допомогу розвантажили  на базі кількох львівських церков, де активно допомагають переселенцям та формують гуманітарні вантажі на схід.

Це далеко не перший гуманітарний вантаж, зібраний та доставлений в Україну  румунськими братами та сестрами. Допомога з Румунії надходить найчастіше до християнського  гуманітарному хабу на Буковині.

Нагадаємо, що у березні Михайло Паночко разом з командою українських служителів  відвідав Румунію, де перебував з візитом та супроводив до України зібраний ними вантаж.

Нинішня зустріч делегації румунських священнослужителів до Львова пройшла у щирій братерській атмосфері, служителі провели проміжні підсумки зробленої роботи та обговорили плани надалі.

«Ми дуже вдячні нашим румунським братам і сестрам, щиро помолились один за одного. Можу сказати, що Господь добрий до нашого народу!» – підсумував Михайло Паночко.

Попередня Свято Матері влаштували у луцькому парку
Наступна Капелани братерства провели навчання на Київщині (оновлено)

Вам також може сподобатися

Новини

Члени ВРЦіРО ініціюють зустріч із Президентом Володимиром Зеленським

На порядку денному – необхідність формування державної сімейної політики, питання

Новини

Місіонерська школа «Глобальне партнерство» презентувала свою діяльність

17 лютого 2019 року в с. Скригалівці, що у Фастівському районі на Київщині відбулася конференція-презентація місіонерської школи та місії «Глобальне партнерство».