Березень 25, 2021 3 539 Переглядів

На Полтавщині влаштували свято для дружин служителів


У Домі молитви церкви «Нове життя» м. Полтави 20 березня відбулася зустріч сестер, які є дружинами служителів Полтавщини. На захід, що пройшов під гаслом «Ваша праця у Господі не даремна!» зібралося понад шістдесяти жінок.

Вступне вітальне слово виголосив старший пресвітер обласного об’єднання церков області Михайло Роман. Він  зазначив, що майже за кожним чоловіком, який відбувся як служитель, стоїть жінка. Від її духовного життя, від її способу життя залежить духовний стан чоловіка і навіть стан церкви, в якій чоловік служить. Пресвітер привів біблійні приклади жінок, як позитивних героїнь, так і негативних. Перші робили величезний вклад у становлення чоловіків, інші – руйнували їх і все навколо.

Сестринська група прославлення виконала чудові псалми, у тому числі про жінок, які присвятили своє життя на служіння Господу.

Завідувачка відділу жіночого служіння у Полтавській області Ольга Худоба, дала практичні поради щодо того, як жінці зберегти здоров’я. «Ми, жінки, Божий храм і ним важливо опікувати! Дбати як про духовність, так і про зовнішню красу». У приклад Ольга привела біблійну Сару, яка була вже в поважному віці, але її захотів взяти за жінку сам фараон! «Піклуйтеся про себе і своє тіло! Не беріть зайві тягарі на себе, виділяйте час для себе і свого здоров’я», – підсумувала Ольга.

Далі був час для свідчень. Оксана Цинко, котра очолює сестринське служіння на Рівненщині, поділилася прикладами з життя, як виходити із важких життєвих ситуацій. Важливо благословляти чоловіка на служіння Богу, хоч би як, часом, не противилася душа.

Друга частина свята пройшла у неформальній обстановці, під час святкового обіду. Служительки з різних церков мали нагоду ближче познайомитись, поспілкуватися в простій щирій атмосфері. Ведуча Злата Печоркіна запрошувала сестер і ставила їм питання, а жінки ділилися свідченнями про ті  особливі благословіння, які Бог дає дружині служителя.

Учасниці ток-шоу Оксана Цинко (мама шести дітей), Галина Роман (мама восьми дітей) та Світлана Степанюк (мама чотирьох дітей), котрі мають багаторічний стаж жінки служителя, теж ділилися досвідом.  Розповідали про те, як Бог чудово зцілював, давав фінанси, благословляв у народженні діток. Сестри свідчили, що Бог відповідає навіть на дрібниці, навіть ще слів нема на устах, а Бог знає наші думки. Господь посилає і молоко, і мед тим, хто любить Його!

Сестри мали кількагодинне спілкування, а на той час декотрі чоловіки чекали у вестибюлі церкви, зокрема молодий служитель церкви «Нове життя» Олег Ремінець колисав синочка Павлика, якого три тижні тому подарувала йому дружина Настя.

Ведуча запитала: чи є в кого сьогодні День народження? Іменинницею виявилася дружина редактора газети «Жива надія» Валентина Андросова з Миргорода. Її привітали вручивши квіти ти шоколад.

Пастор Володимир Бобик наприкінці святкового заходу звершив спільну молитву й усім жінкам були вручені квіти – весняні тюльпани. Сестри щиро подякували організаторам та висловили бажання, щоб і надалі періодично влаштовувались подібні спілкування в обласному масштабі.

Геннадій Андросов.

Попередня «Ми націлюємо дітей і молодь з порушеннями слуху здобувати знання, що допоможуть у житті» -  засновники фонду «Кольори тиші»
Наступна На Рівненщині громада п’ятидесятників відсвяткувала 95-річчя у новому Домі  молитви

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Не залишені, не забуті, не одинокі – у Львові відбулася регіональна зустріч вдів з церков області

Можливістю поділитися короткими свідченнями, улюбленими Біблійними віршами, заспівати псалми та

Новини

ВРЦіРО надіслала відкритий лист голові  Суспільного мовлення

Чому Суспільне мовлення проігнорувало Всеукраїнську Ходу на захист прав дітей

Новини

Як мати довірливі стосунки з Творцем, вчилися на жіночій конференції сестри з Кіровоградщини

У м. Знам’янка на Кіровоградщині 26 листопада пройшла обласна жіноча