Квітень 7, 2016 0 1080 Переглядів

До 1 січня 2017 р. у статути релігійних організацій має бути внесено зміни у відповідності з новим Податковим кодексом

 

     Інформацію про це було озвучено під час річної звітної конференція Київського міського об’єднання ЦХВЄ, що відбулося 2 квітня на базі соціального центру церкви «Філадельфія».

     Про зміни, що мають бути внесені до статутних документів церков у відповідності із нормами нового Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу» (термін до 1 січня 2017 р.) повідомив голова Правління громадської організації «Інститут релігійної свободи» Олександр Заєць. Наразі робочою групою юристів розробляється типовий проект Статуту релігійної громади із урахуванням відповідних змін (детальнішу інформацію про це ми опублікуємо по мірі надходження).

     Відкрив конференцію, на яку прибуло 87 делегатів із десяти церков столиці, старший пресвітер міського об’єднання Анатолій Козачок.
У звітній частині делегати заслухали інформацію про підсумки роботи ревізійної комісії, фінансовий звіт та затвердили бюджет на наступний рік. «Також ми обговорили програму «400 церков за п’ять років», перспективи її реалізації у Києві. Більш детально розглянули роботу соціального відділу об’єднання, яке сьогодні охоплює близько двох десятків різних, масштабних проектів» – розповів Анатолій Козачок. Він також повідомив що на сьогодні в об’єднанні 10 церков, які відвідують 2656 членів. У 2015 році загальна чисельність київських церков зросла майже на дві сотні осіб.

     На завершення конференції старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко провів семінар на тему «Будь за взірець». Та відповів на запитання служителів.

Попередня АНОНС: У Києві відбудеться наукова конференція з пенітенціарної душпастирської опіки
Наступна Учасники звітної конференції ЦХВЄУ узгодили нові проекти – «Дні братерства», підготовка підручників, розвиток місіонерства

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Черкащина має гарну перспективу

У неділю, 5 лютого, у церкві ХВЄ міста Чигирина Черкаської області відбулося рукопокладення на пасторське служіння Олександра Чучмая. Після слова настанови його звершили  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом зі старшим пресвітером церков ХВЄ Черкаської області Віталієм Малишевським.

Новини братерства

У наступному році відділ освіти братерства працюватиме над проектом підручника для сімейних – дошлюбне консультування

      9 грудня 2015 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної освіти.

Новини братерства

На Рівненщині більше 30 тисяч християн віри євангельської

За рік кількість новонавернених зросла майже на 1500 людей. Про це повідомив єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич на річній пасторській конференції, яка відбулася 26 січня 2013 року.