Квітень 4, 2016 0 1030 Переглядів

Щоденник старшого єпископа: березень 2016

     Перший весняний місяць у робочому календарі старшого єпископа Михайла Паночка відзначився поїздками по регіонах України. Звітні конференції, навчальні семінари, зустрічі як із главами інших конфесій, посадовцями, так і з простими членами церкви – частина щоденної роботи. Далі інформація про деякі з подій березня.

     15 березня у Києві відбулося засідання Правління, а 16 березня – Комітету ЦХВЄУ. Підчас них було розглянуто та затверджено широкий спектр питань життя братерства. У тому числі хід підготовки до Світового Конгресу ХВЄ та до річної звітної конференції братерства.

_IMG_0582

     19 березня Михайло Паночко прочитав семінар для служителів південних районів Рівненської області у м. Радивилові. Служителі, яких зібралося близько 60, з цікавістю слухали про роль і обов’язки пастора в церкві, його поведінку і відповідальність перед Божим народом. Після семінару відбулося спілкування у форматі питання-відповідь. Служителів цікавила оцінка ситуації в Україні, питання рукопокладення та інші внутрішньоцерковні питання.

radivilov     20 березня старший єпископ відвідав два з’їздних зібрання – у м. Радивилові та у м. Дубно, Рівненської області. По завершенні зібрань він надав інформацію про новий проект братерства «400 церков за п’ять років».

     «Важливо залучити до реалізації усіх членів церкви, котрі можуть підтримати проект як молитовно, так і фінансово, і кадрами», – говорить Михайло Паночко. За його словами, щоб втілити у життя ці добрі починання потрібно найперше готувати кадри, залучити церкви до молитовної підтримки – щоб це хвилювало не лише вузьке коло служителів, але й кожного брата і сестру у церкві. Важливо, щоб кожен член церкви  був задіяний до цієї стратегічної справи, – переконаний старший єпископ.

     23 березня відбувся Третій національний форум «Трансформація України», що пройшов  на базі Українського дому у м. Києві. Мета його – напрацювання рекомендацій для Президента України, лідерів політичних партій, депутатів ВР, уряду та громадянського суспільства. Передусім на основі кращого досвіду трансформації країн центральної і Східної Європи зокрема Польщі.

     Виступаючи перед учасниками форуму, старший єпископ ЦХВЄУ сказав: «Трансформація, це не тільки прагнення увійти в Європейську спільноту і зажити краще. Трансформація – це насамперед зміна образу і форми, що у свою чергу починається зі зміни мислення. А ніщо так не змінює людину в доброму напрямку, як Боже Слово. Біблія чітко говорить: хто крав, більше не кради, хто брехав, хай більше не бреше – це і є трансформація».

_IMG_0500     Михайло Степанович також згадав про Григорія Сковороду, який ціле життя присвятив просвіті простого народу. Із Біблією в руках йшов від села до села. Оскільки розумів, що трансформація в суспільстві починається зі зміни мислення.

     26 березня у м. Червонограді відбулася молодіжна конференція церков Львівської області. Хоч очікували близько 600 учасників, зібралося понад 700 юнаків та дівчат. Це був благословенний час. Михайло Паночко провів два семінари на тему: «Як зростати у вірі» та «На чому базується жива віра».

Попередня Про капеланів, владу і власні вуста молилися члени церков м. Києва під час з’їздного зібрання у Бучі
Наступна АНОНС: У Києві відбудеться наукова конференція з пенітенціарної душпастирської опіки

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Чоловіча конференція у Вишгороді: говорили про призначення чоловіка та повноту в Ісусі

    20-21 березня 2015 року у «Церкві Бога Живого»  м. Вишгород (пастор Олександр Озеруга), відбулася чоловіча конференція для церков Києва та області.

Новини братерства

22 березня молодь з церков Києва та області вчилися на молодіжній конференції про свої місце та роль у Божому плані

    Пастор Василь Гуцало, керівник молодіжного служіння Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ, вітаючи зібрання в близько 500 людей

Новини братерства

«Блаженні миротворці» – під таким гаслом пройшла Всеукраїнська звітна конференція ЦХВЄУ

   26 березня 2015 року  відбулася чергова річна звітна конференція Церкви християн віри євангельської України.