Березень 13, 2023 0 376 Переглядів

Тепле сімейне свято для вдів та одиноких влаштували в церкві Вараша

11 березня в церкві «Благодать» м. Вараш Рівненської області відбулося служіння-семінар для вдів, вдівців та одиноких. Темою семінару була «Вдовина доля, сирітство».

Як жити переможно в Христі Ісусі? Як навчитися дякувати попри всі негаразди та потішати інших в їхніх скорботах, отримавши потіху від Самого Господа? Ось такими роздумами на тему ділився з присутніми директор Департаменту сімейного служіння УЦХВЄ Володимир Бричка.

З вітальним словом настанови та потіхи до сестер і братів також звернувся перший заступник старшого пресвітера області Олександр Чернюшок Григорович. Словом послужили служителі Василь Савонік та Михайло Турчик. Також присутніх привітала завідувачка відділу жіночого служіння на Рівненщині Жанна Чернюшок.

Після семінару за смачним обідом усі присутні мали час поспілкуватися та змогу поділитися своїми враженнями від прослуханого семінару.

Присутні в молитві дякували Богові за подаровану можливість бути разом, а також організаторам та всім, хто послужив для створення такої теплої сімейної атмосфери. Також команда жіночого служіння церкви приготувала подарункові продуктові пакети, вклавши туди і смаколики власного виробництва.

Попередня Перша в Словаччині українська п’ятидесятницька церква відзначила річницю
Наступна Окопні свічки – не лише підтримка ЗСУ, а й потужний засіб євангелізації

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Фільм «Послідовники вчення, що змінило їх світ» першими побачили учасники Малинського молодіжного з’їзду

      Асоціація «Поклик» підготувала спеціальний фільм до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Це – світоглядна стрічка…

Новини братерства

Церква села Карпилівка привітала свого пастора з ювілеєм

11 березня 2012року у церкві села Карпилівка Рокитнівського району (Рівненщина) пройшло особливе служіння: цього дня односельці, друзі та служителі вітали пастора місцевої церкви Володимира Дмитровича Бричку з 30-річчям пастирського служіння.

Новини братерства

Пастор з Монголії Один Цолмон: «Наша мета проповідувати Євангеліє народам, розкиданим по Азії за часів Чингізхана»

29 липня відбулася зустріч завідувача Відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків ЦХВЄУ Юрія Кулакевича з пастором Один Цолмоном із Монголії