Березень 13, 2023 0 264 Переглядів

Перша в Словаччині українська п’ятидесятницька церква відзначила річницю

«Війна в Україні продовжується, наші брати та сестри, котрі хотіли повернутися додому думаючи,  що війна скоро завершиться, залишаються в Європі, ще дехто навіть приїжджає, рятуючи свої сім’ї від бойових дій», – розповідає координатор діяльності громад братерства у країнах Західної Європи Юрій Веремій.

За словами єпископа, приїхавши в чужу країну, люди не просто влаштовують життя, а навчені у своїх церквах розуміють, що без церкви неможливо, приєднуються до наявних церков. Якщо ж у тій місцевості церков немає, об’єднуються сім’ями й утворюють нові церкви. Молоді брати сестри не бояться, а беруть відповідальність щодо створення церкви.

«Рік тому 13 березня 2022 року молоді брати Євгеній Роман та Євгеній Іваній з Рокосово Закарпатської області, зняли в оренду 24/7 гарне приміщення в місті П’єштяни (Словаччина). Зібравши кілька ініціативних братів та сестер вони розпочали нову церкву з Божого та нашого благословіння» –  розповідає Юрій Веремій.

Про те, що Бог благословляє цю працю, свідчить постійний ріст церкви – сьогодні кількість її членів майже досягла п’ятдесяти.

З нагоди річниці церкви 12 березня 2023 р. відбулося урочисте богослужіння під час якого  рукопоклали на служіння диякона з пасторським рівнем відповідальності Євгенія Іванія.  Євгеній Роман служить адміністратором церкви та лідером соціального служіння.

«Вітаємо церкву, дорогих братів, їхні сім’ї! Нехай Бог рясно благословить, поширить їх працю на інші міста і села країни. Адже це перша громада УЦХВЄ в Словаччині. Дуже дякую пасторам, батькам та церквам, що виховали саме таких молодих братів та сестер, які, послухавшись  покликання Господнього, беруться за справу організації церкви Христової, її життя та діяльності» – каже Юрій Веремій.

Попередня У березні київські церкви розпочали низку водних хрещень (ФОТО)
Наступна Тепле сімейне свято для вдів та одиноких влаштували в церкві Вараша

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Святкування 85 річчя церкви ХВЄ в місті Острозі

Місто Острог на Рівненщині, називають волинськими Афінами, де в 16 столітті формувалися підвалини української національної культури. Саме тут 16 жовтня 2011 року в приміщенні молитовного будинку відбулося святкування 85 річчя заснування церкви християн віри євангельської.

Новини братерства

На Полтавщині зростає кількість рукопокладених служителів

Нинішня осінь у церквах Полтавщини стала періодом  рукопокладення служителів. Ще

Новини братерства

Відбулася 18-та Конференція дитячих служителів СНД

«Служіння дітям, служіння з дітьми, служіння дітей» – такою була концепція 18 конференції працівників дитячого служіння, що проходила з 14 по 17 вересня в м. Одеса. На конференцію зібралися лідери дитячого служіння церков християн віри євангельської з країн СНД.