Березень 12, 2023 0 261 Переглядів

У березні київські церкви розпочали низку водних хрещень (ФОТО)

Два тижні поспіль Київські церкви проводять водні хрещення. Так, у неділю  5 березня у церкві «Джерело життя», що в Голосіївському районі міста, служити Богу в добрій совісті дала обіцянку 21 особа.

Нові члени Церкви Господньої поповнили місцеві громади п’ятдесятників  «Сілоам» (пастор церкви Сергій Вознюк), «Божий мир» (Юрій Кулакевич), «Джерело життя» (Микола Овсійчук) та деякі інші.

Щедрі настанови служителів, чудове прославлення та перше в житті причастя – усе це назавжди залишиться в пам’яті нових вірян місцевих церковних громад.

Уже наступної неділі, 12 березня, чергове водне хрещення відбулося у київській церкві «Альфа» (пастор В’ячеслав Когут),  де заповіт з Господом склали ще 7 молодих  людей.

Попередня Друга  «Школа капеланів» зібрала у Києві 200 військових священників з громад УЦХВЄ  
Наступна Перша в Словаччині українська п’ятидесятницька церква відзначила річницю

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ надіслав відкритого листа членам Міжнародної Асамблеї ХВЄ про ситуацію на Сході України

     «Ніхто з нас ще півроку тому не міг навіть подумати, що в двох областях на сході України спалахне страшне полум’я війни, – йдеться листі. –  Саме євангельські церкви опинилися в епіцентрі конфлікту…

Служіння людям з порушеннями слуху

«Ми націлюємо дітей і молодь з порушеннями слуху здобувати знання, що допоможуть у житті» –  засновники фонду «Кольори тиші»

Благодійний фонд «Кольори тиші» був заснований на Івано-Франківщині сім’єю Романа

ХРИСТИЯНСЬКА ПОЕЗІЯ і ПРОЗА