Грудень 12, 2022 1 539 Переглядів

«Чотири наріжні камені духовного здоров’я» – навчально-звітну конференцію провели на Тернопільщині

У суботу, 10 грудня, у Тернопільській церкві по вул. Квітова, 19, зібралося понад півтори сотні пасторів та служителів з усіх церков області. Священнослужителі звітували про роботу за рік та ділилися словом підбадьорення.

Тема, над якою розмірковували учасники конференції – «Чотири наріжні камені духовного здоров’я». Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко у вступному слові такими «каменями» назвав  здорову науку, здорову віру, здоровий розум та здорове слово. «Здорова поведінка є наслідком здорової науки і навпаки», – констатував Михайло Степанович.

Звітуючи про роботу за рік, старший пресвітер Тернопільського обласного об’єднання Віталій Яцюк повідомив, що сьогодні в області діє 107 церков братерства. За його словами 2022 рік став роком викликів для всіх: через війну чимало вірян емігрували (за попередніми даними близько 7%), ще більше  виїхали закордон як переселенці. Наразі церкви Тернопільщини налічують трохи більше ніж 5120 членів.

Перед делегатами конференції також прозвітували керівники відділу благовістя, молодіжного, жіночого, дитячого, місіонерського та сімейного. Презентували два нових відділи обласного об’єднання – душеопікунства та медіа.

Конференція закінчилася проповіддю Михайла Паночка, в якій він закликав розвивати у собі одну надзвичайну важливу рису, яку в людях цінує Бог – покору Його волі. «Ніхто не народився із покірливим серцем. Цю рису слід виховувати протягом життя», – сказав Михайло Степанович.

Учасники конференції щиро  помолилися про це, та про захист української  землі   від ворога. А ще про Боже пробудження серед нашого народу в цей нелегкий час.

Юрій Притика


 

Попередня Страх за життя та майбутнє стимулює мешканців Нікополя відвідувати Дім молитви
Наступна Як збільшити вплив Церкви на суспільство, вивчали учасники конференції для волонтерів, підприємців та держслужбовців

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини регіонів

Як донести Євангелію дітям?

27-30 березня на базі помісної церкви ХВЄ в с. Чинадієво, що на Закарпатті, відбулося  навчання для вчителів недільних шкіл області.

Новини братерства

Капелани Київщини та волонтери з Миколаївщини отримали автомобілі для служіння

За сприяння старшого єпископа Михайла Паночка волинський благодійний фонд «Доброта» закупив авто