Травень 26, 2014 0 2563 Переглядів

Михайло Паночко: «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!»

     В переддень виборів, 24 травня, відбулася загальнонаціональна Молитва за Україну. Глави Церков молилися за мир і чесні вибори разом із керівниками держави у Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська».

У спільній молитві взяв участь в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, члени Уряду, народні депутати України, інші політичні та громадські діячі, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Ієрархи Церков молилися за український народ, за захист, єдність та Боже благословення для нашої держави, за проведення чесних і демократичних виборів нового Президента України. «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!» – заявив під час спільної молитви старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Після молитов хор виконав «Отче наш» та «Боже великий, єдиний». По закінченню заходу Олександр Турчинов та Арсеній Яценюк привіталися з главами та представниками Церков.

Провести загальнонаціональну Молитву за Україну запропонував в.о. Президента України під час зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у четвер, 22 травня.

{hwdvs-player}id=76|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань - деякі зміни
Наступна Блажен народ, знающий трубный зов

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Епископ Анатолий Бескровный: «Были дни, когда мы принимали до 400 переселенцев»

     Внимание всей страны, в том числе и церкви, сегодня приковано к Юго-востоку Украины. Но одно дело судить о ситуации по новостям в СМИ, и совсем другое быть очевидцем событий.

Новини братерства

У селі Супрунівка Полтавської області відкрили Дім молитви церкви «Нове життя»

Урочисте відкриття та посвячення молитовного дому церкви ХВЄ «Нове життя»

100 років п’ятидесятницького руху

На Рівненщині громада п’ятидесятників відсвяткувала 95-річчя у новому Домі  молитви

21 березня 2021 року в селі Велихів Володимирецького району відбулося