Травень 26, 2014 0 2452 Переглядів

Михайло Паночко: «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!»

     В переддень виборів, 24 травня, відбулася загальнонаціональна Молитва за Україну. Глави Церков молилися за мир і чесні вибори разом із керівниками держави у Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська».

У спільній молитві взяв участь в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, члени Уряду, народні депутати України, інші політичні та громадські діячі, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Ієрархи Церков молилися за український народ, за захист, єдність та Боже благословення для нашої держави, за проведення чесних і демократичних виборів нового Президента України. «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!» – заявив під час спільної молитви старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Після молитов хор виконав «Отче наш» та «Боже великий, єдиний». По закінченню заходу Олександр Турчинов та Арсеній Яценюк привіталися з главами та представниками Церков.

Провести загальнонаціональну Молитву за Україну запропонував в.о. Президента України під час зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у четвер, 22 травня.

{hwdvs-player}id=76|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань - деякі зміни
Наступна Блажен народ, знающий трубный зов

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

На Херсонщині шириться традиція сестринських біблійних читань   

У м. Херсоні на базі місцевої церкви по вул. Олександра

Новини братерства

Управління фінансами та розв’язання конфліктів у сім’ї

Про ці аспекти сімейного життя говорили 2 листопада у Хмельницькому, на обласній жіночій конференції. Ділилися досвідом гості з Чернігова, два Віталії – племінник і дядько Євтушенки, представники Біблійної Ліги.

Новини братерства

Водні хрещення у розпалі – на Рівненщині сотні людей присвячують життя Господу

Літня пора у церквах християн віри євангельської, так склалося вже