Травень 26, 2014 0 1911 Переглядів

Михайло Паночко: «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!»

     В переддень виборів, 24 травня, відбулася загальнонаціональна Молитва за Україну. Глави Церков молилися за мир і чесні вибори разом із керівниками держави у Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська».

У спільній молитві взяв участь в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, члени Уряду, народні депутати України, інші політичні та громадські діячі, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Ієрархи Церков молилися за український народ, за захист, єдність та Боже благословення для нашої держави, за проведення чесних і демократичних виборів нового Президента України. «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!» – заявив під час спільної молитви старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Після молитов хор виконав «Отче наш» та «Боже великий, єдиний». По закінченню заходу Олександр Турчинов та Арсеній Яценюк привіталися з главами та представниками Церков.

Провести загальнонаціональну Молитву за Україну запропонував в.о. Президента України під час зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у четвер, 22 травня.

{hwdvs-player}id=76|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань - деякі зміни
Наступна Блажен народ, знающий трубный зов

Вам також може сподобатися

Соціальне служіння

Мобільні будинки для постраждалих від пожеж доставили на Луганщину

12 жовтня служителі церков ХВЄ Києва на прохання наших братів з міста Сєвєродонецька доставили гуманітарний вантаж для постраждалих від пожеж сіл Луганщини.

Новини братерства

Пастора Тараса Сеня, якого у неділю затримали представники збройного угрупування «ЛНР», звільнено

 Як повідомлялося раніше, у неділю, 27 вересня в м. Свердловську Луганської області представники збройного угрупування «ЛНР» захопили у полон пастора….

Новини братерства

Переможець фотоконкурсу отримав свій приз, а представники медіаслужінь накреслили спільні плани розвитку

13 грудня 2018 р., у Головному офісі УЦХВЄ відбулася чергова нарада співробітників