Грудень 20, 2013 1 716 Переглядів

Дім для «Світла Євангеліє»

     Під час ювілейного богослужіння з нагоди 25-річчя відкриття Дому молитви згадували історію церкви. Багато теплих слів прозвучало на адресу колишнього пастора, брата Сагана, який багато зусиль доклав, щоби було побудовано це приміщення. Віруючі молилися і дякували Господа за своїх нинішніх служителів. Сьогодні пастором цієї церкви є Олександр Журавель. До речі, свою річницю  церква зустріла із внутрішнім обновленням: нещодавно тут зробили гарний сучасний ремонт.

     На святі служив оркестр із Каховки, молодіжна група з Кривого Рогу (з братерства ОЦ ХВЄ) – троє братів та троє сестер вразили своїми головами і духовним натхненням. Також служив об’єднаний хор церков Дніпропетровська. На зібрання з’їхалися десятки пасторів з Дніпропетровщини й не тільки, щоб розділити радість ювілею та віддати разом шану Господу.

     На завершення зібрання були звершені молитви за потреби Божого народу і уздоровлення.

 

Попередня Старший єпископ проповідував про «п’ять сходинок віри» у Запоріжжі
Наступна Молодіжна конференція на Житомирщині: про небезпеку компромісів зі світом

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Насичену Різдвяну програму для дітей підготували у селищі Павлиш

 24-25 грудня громада УЦХВЄ смт Павлиш  на Кіровоградщині підготувала насичену програму

Новини регіонів

У Білій Церкві християни провели сімейну євангелізацію

    Ігри, спортивні змагання для дітей, та слово про Господа для них і їхніх батьків – ось що вкладають у словосполучення «спортивний майданчик» служителі дитячого служіння церкви. У місті Біла Церква такий майданчик з успіхом провели 1 червня.

Новини регіонів

На Надвірнянщині відбулася зустріч учнів 8-11 класів із священнослужителями

24 листопада 2011 року в селі Переріслі Надвірнянського району відбулася зустріч священнослужителів різних конфесій з вчителями та учнями 8-11 класів місцевої ЗШ школи на тему “450-річчя Пересопницького Євангелія”.