Грудень 20, 2013 1 452 Переглядів

Дім для «Світла Євангеліє»

     Під час ювілейного богослужіння з нагоди 25-річчя відкриття Дому молитви згадували історію церкви. Багато теплих слів прозвучало на адресу колишнього пастора, брата Сагана, який багато зусиль доклав, щоби було побудовано це приміщення. Віруючі молилися і дякували Господа за своїх нинішніх служителів. Сьогодні пастором цієї церкви є Олександр Журавель. До речі, свою річницю  церква зустріла із внутрішнім обновленням: нещодавно тут зробили гарний сучасний ремонт.

     На святі служив оркестр із Каховки, молодіжна група з Кривого Рогу (з братерства ОЦ ХВЄ) – троє братів та троє сестер вразили своїми головами і духовним натхненням. Також служив об’єднаний хор церков Дніпропетровська. На зібрання з’їхалися десятки пасторів з Дніпропетровщини й не тільки, щоб розділити радість ювілею та віддати разом шану Господу.

     На завершення зібрання були звершені молитви за потреби Божого народу і уздоровлення.

 

Попередня Старший єпископ проповідував про «п’ять сходинок віри» у Запоріжжі
Наступна Молодіжна конференція на Житомирщині: про небезпеку компромісів зі світом

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Тернопіль: пресвітери обговорили співпрацю з місією «Серце допомоги»

4 червеня 2013 року у м. Тернопіль відбулося засідання обласної пресвітерської ради за участю першого заступника старшого єпископа ЦХВЄУ Миколи Синюка.

Новини регіонів

Братерське служіння на Полтавщині присвятили сімейній темі  

«Сім’я служителя» – під такою темою пройшла зустріч братів східного

Новини регіонів

Брати з Мотовилівки доставили допомогу на Донбас

 Старший пастор Київського обласного обєднання ЦХВЄУ Олександр Озеруга і ще троє братів церкви ХВЄ с. Червона Мотовилівка 3 вересня 2014 р. доставили на Донеччину допомогу. Зокрема близько 7 тон гуманітарного вантажу було розвантажено у місті Красноармійську, де місцеві церкви проводять велику роботу з переселенцями із сусідніх  районів, що окуповані сепаратистами і в яких  ведуться бойові дії.