Жовтень 31, 2019 1 1481 Переглядів

«Дякуємо Богу за 30 років співпраці» – у ході поїздки до США Михайло Паночко привітав слов’янські церкви з річницею еміграції та взяв участь у засіданнях МАХВЄ

Під  час робочої поїздки до Сполучених Штатів Америки старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко відвідав низку п’ятидесятницьких церков, які цього року святкують 30-річчя слов’янської еміграції.

Так, 19 та 20 жовтня, він служив словом у церквах штату Вашингтон. Зокрема, у Слов’янському Християнському Центрі м. Такома, де пастором служить єпископ Петро Саєнко та у церкві ХВЄ «Благодать» у м. Рентон, де пастор Степан Касянюк.

«Ми мали гарні, духовні зібрання, дякували Богу та братам і сестрам емігрантам, які за ці роки багато в чому допомагали і продовжують допомагати Україні», – говорить Михайло Паночко.

Також старший єпископ відвідав Українську Біблійну Церкву у м. Портланд,  штат Орегон, де пастором служить Ілля Глобак. Там він поділився словом та зробив заклик до освячення і покаяння, на який відгукнулося багато людей.

21-22 жовтня на території християнського табору, що належить церкві в Такомі, відбулося засідання Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ), яке проходило під головуванням начальствуючого єпископа РЦХВЄ Едуарда Грабовенка.

Під час навчальної сесії змістовним і цікавим семінаром на тему розвитку руху п’ятидесятництва та ідентичності п’ятидесятників поділився доктор філософських наук Михайло Мокієнко. Корисним для присутніх був також семінар українського вченого, економіста зі світовим ім’ям Романа Шеремети та семінар  вчителя-євангеліста Джорджа Давидюка. Михайло Паночко мав заключну  проповідь на тему «Братство любіть» після чого дав відповіді на запитання присутніх та запросив до молитви.

У робочій частині засідання старші служителі національних об’єднань церков обговорили питання щодо вчення бразильської церкви «Мараната», яке містить відхилення від Біблійних істин. Було напрацьовано відповідні рекомендації для церков, які  мають бути поширені серед громад, що входять у склад МАХВЄ.

Серед інших ключових питань, які обговорювалися на засіданні – проведення ІІІ Світового конгресу ХВЄ. Раніше планувалося, що місцем його проведення у 2020 році буде Білорусь, однак влада не схвалила ідею такого міжнародного заходу. Отже питання про місце залишається відкритим, і, ймовірно, це знову буде Україна (два попередніх конгреси у 2013 та 2016 роках, проходили у Львові).

У роботі МАХВЄ взяв участь перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок, який також послужив словом у кількох американських церквах.

Михайло Паночко напередодні поїздки до США, 13-14 жовтня, здійснив короткий візит до Канади, де проповідував на конференції в Українській церкві Повної Євангелії в м. Торонто (пастор – єпископ слов’янського відділу Союзу п’ятидесятників Канади Адольфо Муравський). Михайло Степанович відвідав богослужіння та поділився Божим словом в українських  церквах міст Ошава і Лондон (провінція Онтаріо). А також завітав на радіостудію «Жива надія», де разом з Ненсі Зінчик записав дві нові радіопередачі.

Попередня Як рівняни захистили морально-етичні цінності, виступивши проти реклами хеловіну 
Наступна Перший форум євангельських служителів країн Європи та Великої Британії зібрав у Німеччині делегатів із 19 країн

Вам також може сподобатися

Новини

«Підтримаймо молитвою братів та сестер у Хорватії» – Михайло Паночко

Днями до Головного офісу УЦХВЄ надійшло прохання від п’ятидесятницьких церков

Новини

Національна молитва за Україну 8 червня зібрана у Київському палаці спорту тисячі людей

За свідченням багатьох учасників цьогорічна Національна молитва за Україну, що