Серпень 22, 2022 0 652 Переглядів

ПРЕСА ПРО НАС: «Ми сильні в єдності» – Олександр Коток для provinciyka.rv.ua

«Хліб свій пускай по воді, бо по багатьох днях – знов знайдеш його…»

Екклезіаст 11:1

Від початку війни офіс Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ дав прихисток більше ніж 800 внутрішньо переселеним особам. І зараз практично щодня в офісі шести десяткам переселенцям надається допомога у вигляді продуктових наборів, медикаментів.

Старший пресвітер Рівненщини Олександр Коток зазначає, що це стало можливим завдяки пожертвам небайдужих людей, зокрема, компанії “GAIN” з Німеччини та партнерів з Британії, США, Польщі, а також помісні церкви роблять великий внесок у пожертвування для допомоги на Схід.

Протягом літніх місяців було відправлено сотні тон гуманітарної допомоги у Східні та Південні регіони України.

Олександр Коток зазначає, що географія напрямків волонтерства дещо змінилася від початку війни. Якщо в перші місяці це була Київщина, Житомирщина, Чернігівщина, то сьогодні – це Запоріжжя, частково Дніпропетровська область, Харківщина, та окремі населені пункти Донецької і Луганської областей. Щодня десятки слів вдячності Богу, свідчень, сліз доводиться чути і бачити працівникам офісу, волонтерам…

Лише церкви Березнівського району від початку війни відправили понад 140 рейсів. Так у липні доставили допомогу у Покровськ (5-7 липня), Запоріжжя (13, 18, 21, 29 липня, 06 серпня), Кривий Ріг (19 липня, 23 липня), Херсонщину (21, 29 липня), на передову та інші куточки центру та сходу України.

Бахмут нині знаходиться під щоденними обстрілами: на околицях міста продовжуються активні бойові дії, постійно намагаються штурмувати Бахмутський напрямок і саме місто. Попри це, більшість людей відмовляються виїжджати із міста.

«Вдячні Богу за охорону і можливість допомогти для жителів у м. Бахмут та для військових. Надихають брати і сестри, які залишаються тут і навіть із заходу України приїхали на довгий час, щоб служити цим людям. Молімось за них і підтримуймо. Вдячні всім за молитовну підтримку  – Бог являє милість і ми були свідками яскравих свідчень. Вдячні за фінансову підтримку, вдячні церквам, які збирали продуктові пакети, Хабу м.Рівне та людям, які передали хліб», – розповідає служитель церкви Анатолій Кибукевич.

Нещодавно гуманітарна допомога була відправлена від громад УЦХВЄ П’ятигори, Радове, Кухітська Воля та Хаб м.Рівне.

Кілька рейсів за літо доставлено до м.Краматорська. З 1 березня команда волонтерів з Рівненщини на постійних засадах трудилися в Харківській області. Третій місяць поспіль наші волонтери доставляють гуманітарну допомогу на Запоріжжя.

Перш за все, це хоробрі люди, які ризикуючи своїм життям, допомагають тим, хто цього потребує: пораненим, цивільним людям, які залишилися без допомоги. Волонтери їдуть на території, де дуже важка ситуація, у деяких селах немає ні води, ні світла, ні газу. Також  не всі вантажі із Запоріжжя з гуманітарною допомогою туди пропускають. Особливо страждають мешканці маленьких віддалених сіл, де зараз активізувалися бойові дії.

Як відомо, з початку повномасштабної війни в Україні місто Запоріжжя стало другою домівкою для переселенців із південної та східної частин України. За 120 днів місто прийняло 146 тис. 273 переселенців.

«Давайте розуміти, що люди потребують нашої допомоги не від хорошого життя. Вони втратили домівки, майно, роботу — все, що мали в мирному житті. Сьогодні не можна жити так, як ми жили до війни, – каже Олександр Коток. – Кожен з нас служить і ще повинен послужити нашим співвітчизникам, які того потребують. Хотів би звернутися до всіх,  хто має можливість допомогти, зробити це. Як сказав Апостол Павло у Посланні до Филип’ян 4:13 «Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє…»

 Світлана Коток,

provinciyka.rv.ua

Попередня Як прийняти силу від Бога, розмірковували учасники табору Revival camp-2022 на Тернопільщині
Наступна 100 днів війни - відео-звіт УЦХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія

14 серпня 2011 року церкви м. Дніпропетровська провели урочисте служіння з нагоди святкування 450-річння Пересопницького Євангелія у приміщенні церкви “Світло Євангелія”.

Новини регіонів

Сестринська районна конференція у с Поляни Березнівського району

Сестринське служіння гармонійно вплітається у ряд інших служінь, які звершуються Церквою Божою. Благовістя, духовні дари, доброчинність, молитовне життя, справа милосердя – це далеко не весь список тієї праці, що Господь доручив робити жінці-християнці.

Новини регіонів

Одеська церква «Віра, Надія, Любов» подарувала дітям міста Різдвяне свято

Тривалий час молодь церкви «Віри, Надії, Любові» м. Одеса готувала