Серпень 24, 2022 1 583 Переглядів

Поблизу Лубен на Полтавщині провели водне хрещення для вірян семи церков

20 серпня 2022 р. з 11 години ранку на березі мальовничого озера в селі Засулля біля міста Лубни відбулося святе водне хрещення – спільне зібрання церков Лубен, Пирятина, Оржиці, Чорнух, Яресьок, Гребінки та Дому милосердя в с. Мацківці.

Бажання виконати заповідь Ісуса Христа: «Хто увірує й охреститься, спасенний буде!» (Мрк. 16:16) виявили 28 осіб. Такі заходи завжди по-особливому святкові і підбадьорюють навіть у такий непростий час.

Розпочав служіння Ігор Фень, пастор церкви з Лубен, який прикликав до молитви благословення. Далі усі присутні пастори церков почергово висловлювали короткі побажання і настанови до тих, хто виявив бажання охреститися.

Чудовий спів сестер з церкви Лубен супроводжував служіння. Також був загальний спів присутніх, сольні пісні.

Ведучий зібрання Володимир Бобик у декількох словах пояснив суть Євангелія й прикликав до молитви покаяння тих, хто вперше відвідав це свято церкви. Декілька жінок вийшли наперед до молитви покаяння. Такі хвилини дорогоцінні – як для церкви, так і для неба.

«Я вірю, що Ісус помер за мої гріхи. Ісусе Христе, будь моїм Господом на все моє подальше життя…» – так молилися нові душі, за них звершили молитву служителі церкви.

«Вірую!» – линув спів, а люди, які покаялися, не могли спокійно слухати, а щирі сльози лилися з їхніх очей…

Завершальне слово виголосив обласний пресвітер Михайло Роман, який пояснив основні кроки віри. Він запропонував подивитись на водне хрещення не як на традицію чи обряд, а як на обов’язкову священнодію, як обіцянку служити Богу в чистій та добрій совісті.

Другу частину служіння (хрещення) звершували чотири служителі місцевих церков: охрещувані по чотири одночасно входили у воду і перед усіма присутніми проголошували, що вірують в Ісуса Христа, як свого особистого Спасителя та обіцяють служити Господу в чистій і добрій совісті до кінця життя. А на березі звучало: «Усі, хто у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися…»

Свято тривало понад три години, чудова погода сприяла тому, а легенький вітерець приємно освіжав. Після цього  був звершений спомин смерті Господньої.

Христос заповів так: «Тож ідіть і навчіть усі народи, хрестячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я заповів вам. І ось Я з вами по всі дні аж до кінця віку! [Амінь]» (Мт. 28:19-20). Перша частина виконана, а далі важливо вчитися зберігати все, що заповів Христос. Нехай Дух Святий провадить до повної істини та допоможе зберегти Христову Заповідь неушкодженою.

Геннадій АНДРОСОВ.

Попередня 100 днів війни - відео-звіт УЦХВЄ
Наступна 24 серпня у Софійському соборі Володимир Зеленський молився про мир разом із  Радою церков

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

На Рівненщині на Великодні свята посвятили два молитовні будинки

 29 квітня, на другий день Великодніх святкувань старший єпископ УЦХВЄ

Новини братерства

«Ти і твій страх: хто переможе?» – тема сестринської конференції на Київщині

   У суботу, 21 березня 2015 року, відбулася жіноча конференція Київського об’єднання церков ХВЄ. У теплій і дружній атмосфері сестри ділилися свідченнями Божої милості, насолоджувалися співом гурту «Криниця»

Новини братерства

Михайло Паночко – 40 років у служінні. ЩИРО ВІТАЄМО!

  Серед багатьох ювілеїв, що про них згадуємо, є особливі. Вони приходять непомітно – з плином часу і сивиною. Сорок років служіння у церкві Христовій – це шлях посвяти, жертовності і любові!