Серпень 29, 2018 1 2547 Переглядів

Сьома Міжнародна місіонерська школа випустила студентів

23 серпня 2018 року у Києві відбувся випуск Міжнародної місіонерської школи, яка проходила на базі КБІ за підтримки української місії «Голос надії» та шведської «Світло для народів». Протягом майже трьох місяців навчання студенти здобували теоретичні богословські знання, необхідні для майбутніх служителів, а також проходили практику на місіонерських точках. Дипломи отримали 21 особа.

У стінах КБІ пройшло богослужіння-закриття, яке завершилося врученням дипломів.

В основу своєї промови координатор ММШ Антон Кукса поклав вірш Фил.1:6 «Я певний, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Христа Ісуса».

 «Бог, Який щось починає, Він і завершує, доводить до кінця, — сказав освітянин. — Бог щось почав під час цього навчання у вашому житті, покликанні, характері і Він буде це продовжувати та завершить. Нещодавно в електричці я зустрів нашого студента 2015 року випуску. Коли ми проїжджали повз один із населених пунктів, хлопець повідомив: «Ось тут я працюю місіонером, уже хрестили близько 20 людей». Це мене дуже підбадьорило. На жаль, ми не завжди знаємо, як складається долі випускників школи надалі, але певні, що Бог продовжить та завершить розпочате».

Ректор КБІ Сергій Манелюк подякував усім працівникам та партнерам місіонерської школи за служіння. «Перший раз апостол Павло поїхав в Галатію, пробув там короткий час. Друга подорож була в Македонію, де він був півтора року. І коли під час третьої подорожі служитель прийшов в Ефес, то там уже пробув мінімум два роки й три місяці. Отже, Павло зростав як місіонер в розумінні того, що потрібно приділяти більше часу для утвердження церкви, — зауважив ректор. — Я хочу побажати вам теж, щоб постійно зростали. Ще одна особливість перебування апостола в Ефесі: він використав місто як плацдарм для поширення Євангеліє по всій провінції. Тож візьміть собі приклад — працюйте в команді, майте стратегічне мислення, але надійтеся на Бога».

Прочитавши уривок з 9-го розділу Книги пророка Єремії «Хай не хвалиться мудрий своєю премудрістю, і хай не хвалиться лицар своєю хоробрістю, багатий багатством своїм хай не хвалиться! Бо хто буде хвалитись, хай хвалиться тільки оцим: що він розуміє та знає Мене, що Я то Господь…», пастор і викладач ММШ Сергій Тарасюк зауважив наступне.  «Тут ви отримали знання, але пам’ятайте, що мудрість і помазання від Бога ви будете отримувати на колінах».

Він розповів два випадки із місіонерської практики студентів у Житомирській області: «Один чолов’яга Леонід їхав з Одеси на Київ і якимось чином потрапив у Білу Церкву. А там якраз були наші студенти-практиканти, його зустрів брат Ростам і поділився Євангелієм. Чоловік прийняв і йому запропонували поїхати в центр реабілітації на Житомирщину. Хочу сказати, що зараз Леонід вже покаявся, духовно зростає, ставить дуже багато запитань… Слава Богу! Інша команда практикантів ММШ працювала у Хомутці, Житомирської області. Там потрібно було розрівняти поле під дитячий майданчик. Голова сільради, який ще минулого року вважав мене своїм ворогом, зараз подарував нам дорогу дитячу гірку для цієї справи. Цей новостворений майданчик знаходиться якраз навпроти нашого дому. Приходять мами, бабусі з дітьми. Чудова можливість — спілкуватися з ними. Ще одна нагода для благовістя!» — зауважив служитель.

Заступник директора місії «Голос Надії» Віктор Оніщук закликав випускників не відкладати власного покликання, не загасити вогню в серці та бути відважними у довіреному Богом служінні. Адже важливо не лише здобути знання, а й втілити їх у Божу справу.

На початку свого звернення завідувач місіонерського відділу УЦХВЄ  Микола Синюк запитав молодих людей: «Яке головне, єдине і абсолютне бажання Бога?» І почувши у відповідь: «Спасіння людей!», сказав: «Дякую! Тест зданий!» Служитель нагадав присутнім історію із книги Дії святих апостолів про кривого, який отримав зцілення через апостолів Петра та Івана. Зокрема він звернув увагу на слова Петра «Що маю, те даю!» «Щоб дати, потрібно мати! Неможливо дати більше того, що у вас є, — наголосив єпископ. — Аби роздавати щедро і багато, потрібно постійно поповнювати свій запас знань, любові, ревності, жертовності, терпіння… Три правила місіонера: любіть Бога, любіть людей, будьте готові платити ціну».

Студенти місіонерської школи подякували спонсорам та організаторам, а також вручили керівництву КБІ символічний подарунок та продемонстрували створений власноруч відеоролик про навчальні будні.

Завершальну промову виголосив старший пресвітер Київського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Озеруга. «Є такий вид спорту — біатлон. Він включає в себе кілька етапів: спортсмени мають швидко бігти на лижах, влучно стріляти. Але є ще одна важлива здібність, необхідна для успіху — учасник змагань має бути морально сильним, щоб надолужувати штрафні кола в разі промаху, — зауважив служитель. — Я вважаю, що цей вид спорту несе потужне послання для життя місіонера: потрібно гарно пробігти свою дистанцію, потрібно влучити в ціль у своєму покликанні, а коли схибиш, потрібно бути морально сильним, щоб проходити важкі «штрафні» періоди — плату за промахи».

Олександр Озеруга дав випускникам п’ять практичних порад щодо реалізації покликання: 1) не відкладайте місію на потім; 2) не ставте умов, вступаючи у служіння; 3) тримайте удар; 4) перемагайте спокуси; 5) тримайтеся свого покликання.

Десятеро випускників уже найближчим часом пройдуть співбесіду щодо початку місіонерського служіння із керівництвом «Голосу надії». Наступний набір до ММШ відбудеться у червні 2019 року.

Дмитро ДОВБУШ

 

Попередня Господь — розкіш твоя! На Волині відбувся VIII з’їзд молоді
Наступна В Івано-Франківську вручили дипломи докторам богослов’я та служіння

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Новий дім молитви у Красноармійську посвятили на день народження церкви

65-літній ювілей церкви ХВЄ «Благодать» в місті Красноармійську, що на Донеччині, відзначили по-особливому – відкриттям нового приміщення молитовного дому.

Новини братерства

«Закликаймо людей до Христа» – Віталій Яцюк

У церкві ХВЄ м. Кременець 16 січня відбулась Звітно-навчальна конференція

Новини братерства

Навчання євангелістів Центрального регіону України проходило з постом і молитвою

Два дні, 23-24 грудня 2015р. на базі київської церкви «Філадельфія» тривало планове навчання євангелістів Центрального регіону. Зокрема були відповідальні за роботу благовістя у м. Києві…