В Іспанії  служителі українських церков ХВЄ вдосконалили структуру об’єднання та обрали регіональних служителів
13 Грудня, 2021 2121 Переглядів

В Іспанії  служителі українських церков ХВЄ вдосконалили структуру об’єднання та обрали регіональних служителів

4-8 грудня 2021 р. в громаді  УЦХВЄ «Боже спасіння» Мадриду  відбулася конференція для служителів  українських церков в Іспанії (старший пресвітер об’єднання Ярослав Демко). На  конференцію  прибули делегати з різних частин країни. З України завітали Юрій Веремій, координатор діяльності громад братерства у країнах Західної Європи та Віталій Жиляк директор Центру опіки дитини «Рідна оселя».

Близько 80 учасників (переважно це служителі церков з дружинами), натхненно й плідно провели час конференції: славили Бога, слухали семінари  і проповіді, разом молилися та розмірковували над пророчим словом. А ще скористалися чудовою нагодою ближче познайомитись один з одним.

Протягом двох днів тривали робочі засідання, під час яких брати проаналізували працю об’єднання церков братерства в Іспанії за 2021 рік та розробили подальшу стратегію діяльності. Зокрема, створили нову структуру об’єднання, визначили п’ять регіонів та обрали відповідальних служителів, розробили положення і посадову інструкцію регіонального служителя. Учасники конференції одноголосно підтримали запропоновані кандидатури та здійснили сердечну молитву за новообраних служителів.

Спікерами на цій конференції, окрім гостей з України, були також благословенні вчителі із США – пастор Олександр Побережнюк (м. Філадельфія), диякон Василь Гринчук (м. Кентон) та доктор богослов’я з Німеччини Лео Франк.

«Бог рясно благословив конференцію. Брати та сестри отримали новий запал для ефективного служіння», – ділиться враженнями єпископ Юрій Веремій.

Попередня «Ключ до переможного життя» шукали учасниці обласної жіночої конференції на Львівщині
Наступна Капелани зробили Надержинщинській виправній колонії №65 на Полтавщині цінний подарунок для дитячого будинку

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На євангелізацію у Рівному прийшли понад сім тисяч чоловік (ФОТО)

У Пасхальний день в м.Рівному відбулося масштабне міжконфесійне свято Слова Божого, організаторами якого стали 15 християнських громад ХВЄ та ЄХБ. У цей день стартував проект відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Новини регіонів

На Волині відкрили духовний центр обласного об’єднання УЦХВЄ «Добра новина»

Початок 2022 року став втіленням давньої мрії для кількох поколінь

Новини регіонів

Столітній ювілей відзначила церква с. Якимівці, що на Тернопільщині

У неділю 24 липня, попри  примхливу дощову погоду, невеличкий Дім