Червень 2, 2021 0 622 Переглядів

6 червня відбувся всеукраїнський телемарафон «Сім‘я на карантині»

Традиційно, вже п’ять років поспіль, за ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій в Україні проходять Всеукраїнські заходи на захист прав дітей та сімей.

Цьогоріч, 6 червня о 17:00 на телеканалі «Надія» у прямому ефірі відбувся телемарафон «Сім‘я на карантині».

У ньому взяли участь голови церков та релігійних організацій, суспільні експерти, лікарі, психологи та лідери думок. У програмі були – інтерактивні конкурси, розіграші призів, спілкування з глядачами, цікава інформація, а також корисні дієві поради від наших експертів.

Організатори телемарафону переконані, що сім’я – це найвища цінність українського народу. Це основа міцної та процвітаючої держави. Сім’я  – безцінний дар і єдине справжнє багатство.

Метою марафону є привернення уваги суспільства та влади до моральних і духовних основ родини і шлюбу як союзу чоловіка і жінки, які необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Організатором події виступає Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій, а також партнери – громадські та благодійні організації України.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко: «До зустрічі в телеефірі»

Попередня У Київській богословській семінарії «Благодать та істина» відбувся випуск пасторів-бакалаврів, магістрів богослов’я та фельдшерів-місіонерів
Наступна У МОН обговорили затримку видачі грифа на програму «Основи християнської етики»

Вам також може сподобатися

Новини

Рада Церков наполягає на запроваджені безпольотної зони над Україною

Зважаючи на це, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає

Новини

12 червня Національна молитва за Україну – у вашому регіоні. Приєднуйтесь!

Традиційно у другу суботу червня в Україні відбувається Національна молитва