Червень 2, 2021 0 378 Переглядів

У Київській богословській семінарії «Благодать та істина» відбувся випуск пасторів-бакалаврів, магістрів богослов’я та фельдшерів-місіонерів

Результатом унікальної програми «Фельдшер-місіонер» Київської богословської семінарії «Благодать та істина» цього року стало вручення дипломів двадцять одному студентові. Вони отримали медичну освіту в Київському медичному коледжі ім. П.І. Гаврося та середню духовну освіту.

Також дипломи  семінарії отримали п’ятеро випускників магістрів богослов’я за спеціалізацією «Душеопікунство» та ще тринадцять студентів – дипломи бакалаврів богослов’я зі спеціальності «Пасторське служіння».

Випуск, що відбувся 29 травня, об’єднав випускників 2020 та  2021 років (корективи у графік внесли через карантин).

Урочистий захід розпочався молитвою, яку провів пастор церкви «Шлях життя» Сергій Хон. Вітаючи присутніх, завідувач відділу освіти в Київському міському об’єднанні УЦХВЄ Антон Кукса побажав випускникам плідно використовувати отримані знання.

Академічний декан семінарії Віктор Шевчук поблагословив випускників та побажав успіхів там, де вони будуть  звершувати своє служіння. Для  «фельдшерів-місіонерів» це буде їхнє робочому місці –  у фельдшерсько-акушерських пунктах, на станціях «швидкої допомоги» тощо.

Він поінформував, що за період існування програми з 2010 р. відбулося дев’ять випусків і 130 студентів отримали дипломи фельдшерів або медсестер, видані медичним коледжем паралельно з диплом «Християнського служителя» від семінарії.

«За підтримки УЦХВЄ семінарія планує продовжити набір на цю програму і в наступному навчальному році. Спрощений процес вступу відкриває ще більше можливостей для абітурієнтів, адже вони зможуть вступити до коледжу навіть без сертифікату ЗНО, а лише за результатами внутрішнього екзамену», – говорить Віктор Шевчук.

Дипломи випускникам вручав ректор семінарії Лім Квангтек, особисто вітаючи кожного студента. Зі словами вдячності виступив випускник бакалаврської програми – Виговський Олександр.

Захід урочисто завершився словом до студентів та молитвою благословення з вуст директора Департаменту зовнішніх та міжнародних зв’язків УЦХВЄ  Юрія Кулакевича.

Адреса  семінарії: Оболонський пр-т, 52-б, Київ,  04214, Україна

TEL: +380 (44) 467-89-11, +380 (63) 124-10-92, +380 (98) 886-85-84

http://gtseminary.com/

Попередня На Волині підприємці та священнослужителі шукали точки дотику в служінні Богу і людям
Наступна 6 червня відбувся всеукраїнський телемарафон «Сім‘я на карантині»

Вам також може сподобатися

Новини

Всеукраїнська Рада Церков обговорила з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем  налагодження взаємодії

Старший єпископ  УЦХВЄ Михайло Паночко виступив під час зустрічі Всеукраїнської

Місіонерство

У Хорватії місіонери з України служать в місцях, де найскрутніша духовна ситуація

20-23 вересня відбулась робоча поїздка директора Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ

Освіта

Зустріч випускників Рівненської Семінарії

  «Оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно!» (Пс.132:1)

  Наприкінці червня Рівненська Духовна Семінарія зібрала у своїх стінах випускників 2003 року, що 10 років тому навчались на  факультеті Християнської освіти, програма «Вчитель недільної школи».