Червень 1, 2021 0 518 Переглядів

На Волині підприємці та священнослужителі шукали точки дотику в служінні Богу і людям

29 травня, у Луцьку, на базі церкви «Спасіння», відбулася конференція «Бізнес і церква: точки дотику».  Організатори – Християнська асоціація бізнесменів за підтримки Департаменту освіти та Руху молоді УХЦВЄ – створили особливу атмосферу, як для підприємців з досвідом, так і для початківців у бізнесі.

«Велике благословіння отримали учасники конференції через навчання спікерів, які говорили про біблійні основи служіння майном», – розповідає директор Департаменту християн-підприємців Роман Зінчук. За його  словами, конференція на Волині стала важливим етапом  взаємодії церкви і  бізнесу.

«Під час навчання кожен мав змогу поставити питання, які в церквах, зазвичай, ставити не прийнято… Надіюся, що подібні конференції стануть майданчиком, на якому досвідчені підприємці й початківці у бізнесі налагоджуватимуть комунікацію. Де вони зможуть об‘єднати зусилля задля особистісного розвитку й поширення Царства Божого», – поділився Роман Зінчук.

Торкнулася сердець промова старшого єпископа Михайла Паночка, який говорив про покликання  підприємців-християн та їхнє служіння у місцевих церквах. Цю тему також чудово розкрив   директор Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк. Про сфери підприємництва, які сьогодні є продуктивними та користуються попитом, говорив голова Християнської асоціації бізнесменів, пастор церкви «Благодать» Андрій Мартинов.

Одна із цілей таких  конференцій – духовне спорядження підприємців, а також можливість  для молоді перейняти досвід правильного старту бізнесу, розвитку та збереження власної справи.

Попередня «Жодна війна не забрала стільки людських життів, скільки забрали аборти» - напередодні Дня захисту дітей ВРЦіРО виступила зі зверненням
Наступна У Київській богословській семінарії «Благодать та істина» відбувся випуск пасторів-бакалаврів, магістрів богослов’я та фельдшерів-місіонерів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Конференція Дніпропетровського обласного об’єднання ЦХВЄУ: пастори дякують Богу

   «Церква і виклики останнього часу» – такою була тема звітної конференції Дніпропетровського обласного…

Новини братерства

Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість спікерів радує

Найочікуваніша подія року у християнському молодіжному середовищі – XIX Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ розпочав свою роботу і набирає обертів.