Березень 23, 2014 0 694 Переглядів

Єпископ із США Віктор Лімонченко: «Те, що відбулося у Криму, спонукає нас стати в проломі за Україну»

     На адресу братерства ЦХВЄУ надходять листи від національних об’єднань церков ХВЄ різних країн світу. Старші служителі висловлюють свою цілковиту підтримку Церкві в Україні.

     «Від себе особисто та від Пасторського комітету об’єднання СЦ ХВЄП Східного Побережжя  Америки США щиро вітаю усіх вас, дорогих для нас і Господа Ісуса Христа, жителів України! – йдеться у листі за підписом американського єпископа Віктора Лімонченка. – В цей дуже складний для України час хочу завірити вас, що ми з вами. Слов’янські церкви Америки, незалежно від мови, на якій проводяться богослужіння, просять і моляться про мир і згоду в Україні».

     На переконання єпископа перемога Майдану – це тільки початок у великій справі визволення України від гріхів, зла, корупції, насильства та поневолення.

     У листі також йдеться: «Те, що відбулося у зв’язку із вводом  російських військ на територію України, в Криму, спонукає нас знову звернутися до Бога «всім серцем своїм, і постом святим, і плачем та риданнями (Йоіля 2:12)».

     Як повідомив Віктор Лімонченко,  усі слов’янські церква Сходу США об’єдналися в пості і молитві за Україну, та мають намір  молитися і стояти в духовному проломі, до повної перемоги добра над злом, що нависло над Україною.

     Керівництво нашого братерства, від імені ЦХВЄУ, висловлює сердечну подяку браттям у різних країнах світу за молитовну підтримку і слова надії.

Попередня Рішення Молитовного віче: на Майдані християни молитимуться щонеділі до виборів президента (ФОТО-ВІДЕО)
Наступна Михайло Паночко: "Ми, християни, впевнені, молитва - сильніша будь-якої зброї"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Мешканці Софіївської Борщагівки долучилися до святкувань Дня Подяки разом із церквою «Благодать» (ВІДЕО)

     Недільного ранку, 27 вересня, церква «Благодать», що у с. Софіївська Борщагівка, під Києвом, була особливо по-святковому вбрана. Її найкращою прикрасою були кращі плоди цьогорічного врожаю. Християни вшановували Бога за Його щедрість…

400 церков за п’ять років

Місіонери-координатори проекту «400 церков за п’ять років» пройшли перший етап навчання

Освітній курс «Насадження нових церков» започаткований на базі Євангельської теологічної семінарії і включає кілька етапів. 23-27 жовтня 2017 р. відбулася перша п’ятиденна школа-семінар.

Новини братерства

Близько 80 євангельських спікерів служили на Східноєвропейському лідерському форумі-2015

   З 11 по 14 листопада київська церква «Філадельфія» приймала Східноєвропейський лідерський форум (СЕЛФ), який став рекордним за кількістю спікерів та тематичних секцій.