Березень 23, 2014 0 1042 Переглядів

Єпископ із США Віктор Лімонченко: «Те, що відбулося у Криму, спонукає нас стати в проломі за Україну»

     На адресу братерства ЦХВЄУ надходять листи від національних об’єднань церков ХВЄ різних країн світу. Старші служителі висловлюють свою цілковиту підтримку Церкві в Україні.

     «Від себе особисто та від Пасторського комітету об’єднання СЦ ХВЄП Східного Побережжя  Америки США щиро вітаю усіх вас, дорогих для нас і Господа Ісуса Христа, жителів України! – йдеться у листі за підписом американського єпископа Віктора Лімонченка. – В цей дуже складний для України час хочу завірити вас, що ми з вами. Слов’янські церкви Америки, незалежно від мови, на якій проводяться богослужіння, просять і моляться про мир і згоду в Україні».

     На переконання єпископа перемога Майдану – це тільки початок у великій справі визволення України від гріхів, зла, корупції, насильства та поневолення.

     У листі також йдеться: «Те, що відбулося у зв’язку із вводом  російських військ на територію України, в Криму, спонукає нас знову звернутися до Бога «всім серцем своїм, і постом святим, і плачем та риданнями (Йоіля 2:12)».

     Як повідомив Віктор Лімонченко,  усі слов’янські церква Сходу США об’єдналися в пості і молитві за Україну, та мають намір  молитися і стояти в духовному проломі, до повної перемоги добра над злом, що нависло над Україною.

     Керівництво нашого братерства, від імені ЦХВЄУ, висловлює сердечну подяку браттям у різних країнах світу за молитовну підтримку і слова надії.

Попередня Рішення Молитовного віче: на Майдані християни молитимуться щонеділі до виборів президента (ФОТО-ВІДЕО)
Наступна Михайло Паночко: "Ми, християни, впевнені, молитва - сильніша будь-якої зброї"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Зберіть різдвяний подарунок для дітей в інтернат – коробки можна отримати безкоштовно

   Міжнародна християнська організація «Місія Євразія», спільно зі “Школою без стін”, розпочинає новий сезон різдвяного проекту “Подаруй Надію”.

Новини братерства

Фестиваль духовної християнської музики та співу у столиці відвідали близько 3000 глядачів (ФОТО)

     На «Співочому полі» 3 червня відбувся Фестиваль духовної християнської музики та співу в рамках відзначення 500-річчя Реформації.

Освіта

«Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019

Весняний випуск у Євангельській теологічні семінарії (ЄТС), що відбувся 11 квітня 2019 року, об’єднав студентів одразу чотирьох спеціальностей.