Березень 25, 2014 0 1106 Переглядів

Михайло Паночко: “Ми, християни, впевнені, молитва – сильніша будь-якої зброї”

     Цього недільного дня Молитовне віче розпочалося із двогодинною затримкою. Однак тисячі євангельських християн терпляче очікували на Майдані, щоб у єдності просити Бога про мир, цілісність і суверенітет України.

     Відкрив віче хор Євангельських християн-баптистів у Києві піснею «Отче наш». Священнослужителі з різних церков і конфесій стояли на одній сцені і вели присутніх в молитві, повідомляє bognews.org.

     «Нам потрібно невпинно перебувати в Божому слові, виконуючи все, що там написано. Це перший етап, щоб повернутися до свободи. Іншого шляху немає», – зазначив Володимир Омельчук, пастор церкви «Благодать» у Києві.

     Віктор Танцюра, пастор церкви євангельських християн м. Києва, надихав присутніх не втрачати радість в складних обставинах. «Біблія вчить нас за все дякувати. Тому що люблячим Господа усе допомагає на добре», – зазначив він.

     Сергій Балюк, єпископ Об’єднаної Християнської Євангельської Церкви Живого Бога, повів присутніх в молитві за єдність України. «В даний час ми бачимо, як Україна переживає очищувальну руку Божу. Ми повинні миритися і каятися за наш народ», – зазначив єпископ .

     Закликаючи до молитви за процвітання і благоденство України, Валерій Решетинський, єпископ об’єднання «Українська місіонерська церква», відзначив важливість проведення Молитовних віче. «Сьогодні на цьому Майдані молитвами невідомих святих твориться історія. Ми зібралися тут, щоб говорити слова благословення в життя суспільства, влади, економіки…», – сказав він.

     «Незважаючи на те, що у нас не настільки сильна армія, економіка, але є на небі Бог, Який Суддя Праведний, і Він віддасть кожному по справах його . Я вірю, що Україна буде процвітаючою країною», – підбадьорював присутніх Пилип Савочка, єпископ церков «Спасіння».

     Завершальну молитву віче виголосив Михайло Паночко, старший єпископ Церкви християн віри євангельської України. «Сьогодні з цієї сцени лунають різні речі: хтось нагнітає страх, хтось закликає до надії, ще хтось – до бою. Але, дорогі мої, долю України вирішує Небо! Ми, християни, впевнені, що сильніше будь-якої зброї є молитва.  Молитвою пророк Ілля відкрив небо і пішов дощ, з молитвою Мойсей простягнув свій жезл на море, і воно розступилося. Сьогодні перед нами так ж проблема: «Куди сховатись?» Наш сховок не в НАТО і не в ЄС, наш сховок – в імені Ісуса Христа. Тому я закликаю: тримаймо пильно наше серце, не піддаваймося ніякім провокаціям і страху», – сказав Михайло Паночко.

     Молитовні віче на Майдані Незалежності проводяться щотижня по неділях. Вони триватимуть до президентських виборів, які відбудуться 25 травня 2014 року.

Попередня Єпископ із США Віктор Лімонченко: «Те, що відбулося у Криму, спонукає нас стати в проломі за Україну»
Наступна ВРЦІРО окреслила три завдання для влади і громадян України, щоб нормалізувати ситуацію у країні

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Оргкомітет Національного дня молитви за Україну презентував програму цьогорічного молитовного форуму

   23 березня 2017 року понад 300 пасторів помісних церков Києва та Київської області зібралися на мотиваційну зустріч щодо підготовки до Національного дня молитви за Україну

Новини братерства
Новини братерства

У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту

Починаю з 2012 року у Львівській Богословській семінарії паралельно з духовною можна отримати й державну освіту.