Червень 3, 2021 0 436 Переглядів

У МОН обговорили затримку видачі грифа на програму «Основи християнської етики»

2 червня перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок взяв участь  у  робочій зустрічі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом.

 Серед  питань, що  обговорювались, було надання грифа Міністерства освіти і науки України для програми «Основи християнської етики 1-11 класи». Цей предмет викладається в Україні з початку 1990-х років. Видано підручники та підготовлено тисячі учителів. Предмет користується заслуженою популярністю в батьків, учителів та учнів, оскільки володіє потужним виховним і світоглядним потенціалом.

Оскільки кожна навчальна програма має перегрифовуватися раз на 5 років, остання програма з основ християнської етики була поновлена у 2015 році, вона мала отримати гриф ще минулого року. Однак у травні 2020-го комісію, яка надавала гриф відповідним програмам і підручникам була розпущена. Зусиллями нового міністра освіти і науки України робота комісії з надання грифів програмам з духовно-морального спрямування була поновлена, але програма з основ християнської етики, з незрозумілих причин, і досі залишається без грифу.

Учасники зустрічі, серед яких були також народний депутат Віктор Мялик та  голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць,  попрохали міністра  розв’язати цю колізію та прискорити видачу наказу про надання грифу важливим програмам духовно-морального спрямування.

Попередня 6 червня відбувся всеукраїнський телемарафон «Сім‘я на карантині»
Наступна Маніфест ВРЦіРО на захист прав дітей і сімей

Вам також може сподобатися

Освіта

Навчальний курс «Чоловіче служіння» стартував на Закарпатті

27 березня у Закарпатській області розпочався піврічний курс за дисципліною

Новини

День загальної молитви і посту за Україну. Онлан трансляція о 19.00, 25 березня

У зв’язку з проголошенням 25 березня 2020 року Днем загальної

Освіта

ЄТС запрошує на навчання за програмою «Відкриття церков»

Часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з