Червень 3, 2021 0 655 Переглядів

У МОН обговорили затримку видачі грифа на програму «Основи християнської етики»

2 червня перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок взяв участь  у  робочій зустрічі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом.

 Серед  питань, що  обговорювались, було надання грифа Міністерства освіти і науки України для програми «Основи християнської етики 1-11 класи». Цей предмет викладається в Україні з початку 1990-х років. Видано підручники та підготовлено тисячі учителів. Предмет користується заслуженою популярністю в батьків, учителів та учнів, оскільки володіє потужним виховним і світоглядним потенціалом.

Оскільки кожна навчальна програма має перегрифовуватися раз на 5 років, остання програма з основ християнської етики була поновлена у 2015 році, вона мала отримати гриф ще минулого року. Однак у травні 2020-го комісію, яка надавала гриф відповідним програмам і підручникам була розпущена. Зусиллями нового міністра освіти і науки України робота комісії з надання грифів програмам з духовно-морального спрямування була поновлена, але програма з основ християнської етики, з незрозумілих причин, і досі залишається без грифу.

Учасники зустрічі, серед яких були також народний депутат Віктор Мялик та  голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць,  попрохали міністра  розв’язати цю колізію та прискорити видачу наказу про надання грифу важливим програмам духовно-морального спрямування.

Попередня 6 червня відбувся всеукраїнський телемарафон «Сім‘я на карантині»
Наступна Маніфест ВРЦіРО на захист прав дітей і сімей

Вам також може сподобатися

Освіта

У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» – нова група

   У Церкві «Ковчег» 28 серпня відбулося святкове богослужіння, на якому присутні щиро благословили на навчання 5-ту групу «Осінь-2016», місіонерської школи «Ковчег Спасіння».

Новини

Десять цікавих та повчальних фактів із життя Віктора Боришкевича

В обідню пору, 2-го жовтня 2019 року, вітчизняне п’ятидесятництво сколихнула

Новини братерства

Два тижні поспіль у Київському Біблійному інституті святкували випуски

Початок літа – традиційно гаряча пора для вишів. Цього року у Київському Біблійному інституті це відчувалося по-особливому, оскільки у 2020-му через карантин урочисте вручення дипломів випускникам довелося відкласти до наступного випуску.