Березень 18, 2023 1 281 Переглядів

Асоціація християнських таборів: як невелика регіональна конференція перетворилася у всеукраїнську

Як створити психологічну безпеку дітям під час війни. Які є складові геометрії наставництва, на чому будуються відносин у нових реаліях. Ці та багато інших питань вивчали учасники Регіональної конференції для табірних працівників, що пройшла 11 березня у Львові, на базі церкви «Голгофа».  Організувала конференцію Асоціація християнських таборів України.

У світі асоціація таборів працює з 1950 року у понад 60 країнах. В Україні її осередок було засновано в 1996 році. На сьогодні асоціація об’єднує церковні та незалежні християнські табори, табірні організації й окремих християн. Вона є міжконфесійним служінням.

Як розповів один із координаторів проєкту Андрій Ганусин, спочатку планували провести невелику регіональну конференцію для служителів  Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей.

«Трохи хвилювалися чи приїдуть люди, бо складний час. Проте вже на початку реєстрації ми побачили, що люди дуже прагнуть навчання та спілкування: уже у перший день зареєструвалося 120 людей. Так маленька регіональна конференція перетворилася на Всеукраїнську з майже 600 учасниками», –  розповідає Андрій Ганусин.

Практичний психолог Оксана Магдич розповіла учасникам та проілюструвала прикладами з життя як сьогодні табірні працівники можуть допомогти дітям при посттравматичному синдромі.  Вона розповіла про симптоми та способи допомоги дорослим і дітям з ПТСР, а також ознайомила із основними засадами психологічної безпеки в служінні дітям.

Викладач Павло Бакум ознайомив присутніх з тонкощами побудови відносин у нових реаліях, та організацією роботи у таборах. Аліса Дуброва – інструктор зі спорту – показала як проводити ігри з повчальними висновками для малих і великих груп.

***

Своїми враженнями поділилася Соломія Благовірна, учасниця команди організатора: «Я надзвичайно задоволена заходом. Було багато корисного матеріалу, думаю, кожен взяв щось для себе. Я, наприклад, слухала лекції і одразу запланувала декілька цікавих тем для клубу.  Приємно, що тут залучені люди різного віку, все чітко організовано, з турботою про людей».

Андрій Ганусин, координатор проєкту також дуже задоволений заходом: «Війна внесла багато трагічних та неприємних коректив. Деякий час ми не могли проводити зустрічі, а тут  ніби знову пережили моменти, коли зустрічалися раніше ще до війни – давні друзі, з якими служили багато років, нові знайомі.  Ці емоції та хвилювання – неймовірний досвід для служіння. Такі конференції є великим Божим благословенням» – каже служитель.

Сторінка Асоціації в Instagram

Оксана Сухарина.

Попередня Електронний варіант газети "Голос надії" за лютий 2023 р.
Наступна «Елементи лідерства - 2023» - у Прикарпатті пройшла Школа духовного лідерства

Вам також може сподобатися

Новини

Служителі п’ятидесятницьких церков Польщі приймають біженців та возять в Україну допомогу

Під час недільного зібрання у Львівській церкві «Жива надія» прозвучала

Новини

Рада Церков оголосила новий 2019 рік Роком сім’ї    

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій відвідала Тернопіль і Збараж,

Новини

Стала відомою дата проведення наступного Національного дня молитви – 8 червня у 2019 року

6 листопада у приміщенні Українського біблійного товариства  відбулася перша погоджувальна