Січень 19, 2017 0 668 Переглядів

Члени правління ЦХВЄУ провели виїзну зустріч із правлінням РЦ ХВЄ у Білорусі

     З 10 по 12 січня 2017 у  м. Мінську (Білорусь) на базі церкви християн віри євангельської «Благодать» відбулася виїзна зустріч членів Правління двох братерств – українського на чолі із старшим єпископом Михайлом Паночком та  російського на чолі із начальствуючим єпископом Едуардом Грабовенком. Там же пройшло чергове засідання Міжнародної Асамблеї ХВЄ.

     «Під час зустрічі правлінь ми поінформували російських братів про життя і діяльність братерства ХВЄ в Україні, про наші плани та реалізацію проектів R500 і «400 церков за п’ять років». Це є свідчення свободи, яку ми сьогодні маємо для проповіді Євангеліє», – розповів Михайло Паночко. За його словами  це була перша така зустріч від початку інформаційної війни між нашими державами.

     «Російські брати розповіли про духовну атмосферу у своїй країні, на жаль, вони не можуть  похвалитись такою ж свободою, однак церква Христова живе і розвивається», – зазначив старший єпископ.

     Наступного дня на базі церкви «Благодать» відбулося засідання МАЦХВЄ (учасниками якого від України були Михайло Паночко та Микола Синюк). 

Попередня Конференція молоді церков ХВЄ Запорізької області
Наступна Набір студентів на програму «Насадження нових церков»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Американські військові капелани допоможуть українським церквам налагодити реабілітацію воїнів, які повернулися із зони АТО

   Уперше про навчання українських капеланів із залученням американських експертів зайшла мова у жовтні 2014р., коли старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко…

Новини братерства

Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

   Церкви ХВЄ, якi належать до нашого братерства, є у різних великих містах Західної Європи. Одна з них, вже три роки діє у Берліні. 16 листопада 2014 року там відбулося рукопокладення старшого  пресвітера Леоніда Козаріза.

Новини братерства

Служіння християн-підприємців презентувало бізнес-школу «Фокус» та відновило діяльність «Асоціації християн підприємців України»

23 лютого 2019 року в Києві на базі церкви «Філадельфія» відбулося засідання Відділу служіння християн-підприємців УЦХВЄ. Особливістю даного заходу був дебют нового керівника відділу Романа Зінчука, обраного братерством на це служіння.