Грудень 27, 2021 0 792 Переглядів

Вийшов з друку журнал Благовісник, 4,2021

Напередодні Нового року вийшов друком черговий (4,2021) номер журналу «Благовісник». Він присвячений цікавій та інтригуючій темі взаємостосунків між коханими: «Води великі не можуть згасити кохання».

«Кохання духовне і тілесне» — так називається стаття Юрія Вавринюка, у якій розкривається важливість кохання не лише у подружньому житті та особистих взаємостосунках, але й у духовному житті. На основі біблійної книги Пісня над піснями розповідається про високі та трепетні почуття кохання.

Тему продовжують роздуми Станіслава Грунтковського «Кохати з насолодою» та Олександра Орищина «Як зберегти романтику в шлюбі?»

Своєрідним підтвердженням важливості збереження романтичних почуттів у шлюбі є інтерв’ю з дружиною старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка Євгенією Ярославівною та розмова з подружжям Анатолія та Ольги Козачків.

Про роботу сімейного департаменту УЦХВЄ розповідає його керівник Володимир Бричка.

Завершає тематичну підбірку розповідь про сімейне життя відомого англійського проповідника Чарльза Сперджена.

В номері публікується розповідь про життя та служіння Степана Федька, колишнього старшого пресвітера церков ХВЄ Чернігівської області — нещодавно йому виповнилося 90 років.

Читач знайде у номері багато інших цікавих статей та розповідей на духовні та актуальні життєві теми.

Більше про номер: Благовісник, 4,2021

Попередня Звернення ВРЦіРО на захист сім'ї від домашнього насильства
Наступна Жіноче служіння на Львівщині у 2021 році

Вам також може сподобатися

Служіння дітям і підліткам

«Як підвищити ефективність дитячих та підліткових євангелізацій?» – конференція дитячих євангелістів України

16 та 17 березня на базі Київського біблійного інститут відбулася Всеукраїнська конференція Євангелістів, які працюють з дітьми та підлітками.

Новини братерства

Відбулася 18-та Конференція дитячих служителів СНД

«Служіння дітям, служіння з дітьми, служіння дітей» – такою була концепція 18 конференції працівників дитячого служіння, що проходила з 14 по 17 вересня в м. Одеса. На конференцію зібралися лідери дитячого служіння церков християн віри євангельської з країн СНД.

Новини братерства

Олександрійська церква відзначила своє 80-ліття

11 листопада 2012 року в церкві християн віри євангельської с. Олександрія, що на Рівненщині, відбулося декілька важливих подій: церква відзначала своє 80-ліття, а також День подяки.