Грудень 27, 2021 0 902 Переглядів

Вийшов з друку журнал Благовісник, 4,2021

Напередодні Нового року вийшов друком черговий (4,2021) номер журналу «Благовісник». Він присвячений цікавій та інтригуючій темі взаємостосунків між коханими: «Води великі не можуть згасити кохання».

«Кохання духовне і тілесне» — так називається стаття Юрія Вавринюка, у якій розкривається важливість кохання не лише у подружньому житті та особистих взаємостосунках, але й у духовному житті. На основі біблійної книги Пісня над піснями розповідається про високі та трепетні почуття кохання.

Тему продовжують роздуми Станіслава Грунтковського «Кохати з насолодою» та Олександра Орищина «Як зберегти романтику в шлюбі?»

Своєрідним підтвердженням важливості збереження романтичних почуттів у шлюбі є інтерв’ю з дружиною старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка Євгенією Ярославівною та розмова з подружжям Анатолія та Ольги Козачків.

Про роботу сімейного департаменту УЦХВЄ розповідає його керівник Володимир Бричка.

Завершає тематичну підбірку розповідь про сімейне життя відомого англійського проповідника Чарльза Сперджена.

В номері публікується розповідь про життя та служіння Степана Федька, колишнього старшого пресвітера церков ХВЄ Чернігівської області — нещодавно йому виповнилося 90 років.

Читач знайде у номері багато інших цікавих статей та розповідей на духовні та актуальні життєві теми.

Більше про номер: Благовісник, 4,2021

Попередня Звернення ВРЦіРО на захист сім'ї від домашнього насильства
Наступна Жіноче служіння на Львівщині у 2021 році

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко: “Ми, християни, впевнені, молитва – сильніша будь-якої зброї”

Цього недільного дня Молитовне віче розпочалося із двогодинною затримкою. Однак тисячі євангельських християн терпляче очікували на Майдані, щоб у єдності просити Бога про мир, цілісність і суверенітет України.

Новини братерства

Віктор Вознюк: «Питання християнської моралі у концепції нової школи не має бути винесеним на маргінеc»

     Завідувач відділу освіти 14 грудня 2016р. взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з церквами при Міністерстві освіти і науки України.