Грудень 29, 2021 0 523 Переглядів

Жіноче служіння на Львівщині у 2021 році

Попри пандемію і карантинні обмеження життя в громадах УЦХВЄ не завмирає. Бо живий Господь – і жива наша надія. Власне, у церкві під такою промовистою назвою – «Жива надія» у Львові й розпочався 2021 року цикл цікавих і різноформатних заходів у рамках жіночого служіння на Львівщині (відповідальна за служіння – Надія Потопник, адміністраторка – Тетяна Мединська).

16 січня в «Живій надії» відбувся семінар для дівчаток-підлітків на тему «Ти – перлина Божа». А 30 січня там же пройшов обласний молитовний семінар.

21 лютого у м. Червонограді провели регіональну конференцію «Дочка Царя».

27 лютого обласна молитовна конференція на тему «Господь близький до всіх, хто взиває до Нього» знову зібрала у церкві «Жива надія» сестер з усієї області.

6 березня у Львові в церкві «Віфанія» відбувся молитовний жіночий сніданок. Сестри так надихнулися молитвою, що 20 березня у Дрогобичі провели молитовний регіональний семінар на тему «Молитва – життя і дихання християнки».

Не залишені поза увагою на Львівщині і вдови. 8 травня у Соснівці для них була проведена регіональна конференція на тему «Жнива Господні».

9 травня у  Львові в приміщенні церкви «Віфезда» координаторка очно-заочного відділення КБІ Оксана Маліщук провела семінар на актуальну для багатьох християн тему – «Сирітство».

23 травня регіональна жіноча конференція на тему «Безіменна жінка з великим серцем» відбулася у Жовкві. А з 28 по 30 травня на базі відпочинку «Фазенда на Гончарах» пройшла обласна жіноча конференція – сестри разом із заступницею відповідальної за жіноче служіння УЦХВЄ Людмилою Бендус досліджували жінок віри в Біблії і шукали практичні уроки цієї віри для свого особистого життя.

Семінар на тему «Вибрана і покликана» зібрав 6 червня сестер у домі молитви церкви «Голгофа» у Львові. А вже 12 червня у церкві «Віфанія» в обласному центрі сестри розмірковували про своє покликання на семінарі «Служіння Естер як відповідь на покликання».

Не менш ефективно і жваво тривала робота і в другому півріччі 2021 року, про що далі – стислою мовою фактів.

27 червня в с. Березівці відбулася регіональна конференція на тему «Божий вибір».

18 липня у Львові в церкві «Голгофа» – жіночий семінар «Ти – вибрана», а в церкві м. Новояворівська – жіночий молитовний семінар «Сила молитви».

26 липня у Львові в церкві «Жива надія» відбулася зустріч із сестрами золотого віку на тему «До цього часу допоміг нам Господь».

7 серпня в Бориславі у церкві «Воскресіння» на регіональній конференції сестри нагадували про милості Господні – саме так звучала тема конференції.

22 серпня про покликання у служінні Господу розмірковували на регіональній конференції у Новояворівську (тема «Служіння Естер як відповідь на покликання»). А 27 вересня там же відбувся регіональний семінар на тему «Шлях до цілісності».

10 жовтня в с. Черлянах відбувся молитовний семінар.

17 жовтня у Львівській церкві «Голгофа» – вечір свідчень Божої слави.

24 жовтня в Червонограді – регіональна конференція на тему «Божий вибір».

Обласну зустріч для відповідальних за жіноче служіння в церквах області провели у Львові в церкві «Жива надія» 21 листопада.

28 листопада регіональний молитовний семінар на тему «Господь посеред нас» зібрав молитовниць в с. Мацошині.

4 грудня у Львові в церкві «Віфезда» на обласній жіночій конференції говорили про «Радісну віру» (спікерка Л. Бендус).

12 грудня у «Голгофі» вдів зібрали на зустріч на тему «Зеленіюча оливка».

18 грудня у «Віфанії» відбувся заключний цього року молитовний жіночий сніданок на тему «Уроки гори Преображення».

19 грудня для вдів організували зустріч у Сокалі на тему «Посаджена при потоках…»

27 грудня у церкві «Віфезда» у Львові відбулася жіноча молитва подяки за рік.

Окрім цього, за рік у телефонному режимі проведено: 160 обласних молитов з постами і 261 регіональна молитва; відбулися дві наради обласної сестринської ради і одна – сестер, що працюють у церквах Львівського регіону.

Віримо, що з Божою допомогою жіноче служіння у церквах Львівщини так активно буде розвиватися і наступного року.

Попередня Вийшов з друку журнал Благовісник, 4,2021
Наступна Децентралізація відкриває нові можливості для церков: тут важливо не запізнитися! (Репортаж з конференції)

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать

   7 квітня 2015 року у день свята Благовіщення у м. Луцьку Волинської області в церкві «Віфанія» відбулася зустріч сестер з церков Луцького регіону.

Жіноче служіння

На прикладі Єви

   30 листопада в м. Камінь-Каширському Волинської області відбулася обласна жіноча конференція. Тему «Уроки праматері Єви» виклала Людмила Бендус з Івано-Франківська. На прикладі життя першої у світі жінки с. Людмила розкривала ціль призначення жінки – бути помічницею чоловікові, робити йому добро, але в його, а не нашому, жіночому, розумінні добра.

Жіноче служіння

Ми всі покликані на служіння

Жіноче служіння у церквах ХВЄ Київської області отримало новий поштовх після призначення у жовтні 2016 р. відповідальної за сестринське служіння, магістра практичного богослов’я Оксани Найдич.