Грудень 10, 2019 1 786 Переглядів

Михайло Паночко надіслав співчуття вдові Анні Боннке та родині євангеліста, який відійшов у вічність

«Улюблені у Христі, від імені Української П’ятидесятницької Церкви я висловлюю щирі співчуття у зв’язку з відходом у небесні оселі євангеліста Рейнхарда Боннке, який залишається дорогим братом багатьох українських християн. Він був одним із добрих слуг, який навчив нас девізу: Христос для всіх народів! Ми пам’ятаємо його візити в Україну в 1993 та 2010 роках, щоб ділитися Благою Звісткою з десятками тисяч людей», – йдеться у листі, надісланому на адресу  Анни Боннке та родини.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко повідомив, що віруючі в Україні моляться, щоб Господь потішив серця рідних та близьких. «Нехай Бог зміцнить вас у вірі та очікуванні нової зустрічі з вашим батьком, братом та колегою в Домі Небесного Отця», – зазначається у листі.

Рейнхард Боннке відійшов у вічність 7 грудня в оточенні сім’ї. Протягом останніх 60 років він проповідував Євангеліє по всьому світу, а особливо на Африканському континенті. Десятки мільйонів людей почули про Христа з його вуст і сьогодні багато африканських держав населені переважно християнами.

У 2000 році на одному його служінні в Нігерії зібралася рекордна кількість 1 600 000 осіб. В історії нічого подібного не було зафіксовано – ні до, ні після. А за усі роки його служіння 79 мільйонів людей прийшли до Христа. І це лише задокументовані дані.

Заснована Рейнхардом Боннке місія «Христос для всіх народів» організувала та провела під його  керівництвом 429 масштабних євангелізаційних кампаній у 91 країні світу.

«Спогадуйте наставників ваших, що вам говорили Слово Боже; і, дивлячися на кінець їхнього життя, переймайте їхню віру» (Євр. 13:7).

Попередня Про мир для України та твердого духа для Президента – молились представники ВРЦіРО у день Нормандського саміту
Наступна Став відомий план заходів святкування 100-ліття п'ятидесятницького руху в Україні у 2020 році

Вам також може сподобатися

Новини

«Якщо хочете мати успіх, зробіть акцент на основі, а основа лідерства – це любов до народу» – Михайло Паночко учасникам СЄЛФ

Східноєвропейський Лідерський Форум, що проходив у Києві з 29 листопада по 2 грудня цього року, зібрав майже чотири сотні учасників, волонтерів та викладачів.

Новини

Українському Біблійному Товариству – 30 років, щиро вітаємо!

23 червня в Головному офісі Українського Біблійного Товариства, що розташований

Новини

Молдовські п’ятидесятники обрали нового голову Союзу церков, ним став Віктор Павловський

За дорученням старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок з дружиною відвідали