Грудень 9, 2019 0 752 Переглядів

Про мир для України та твердого духа для Президента – молились представники ВРЦіРО у день Нормандського саміту

Зранку 9 грудня 2019 р., у день проведення зустрічі в Нормандському форматі в Парижі, в Українському домі в Києві відбулася  міжконфесійна молитва про встановлення справедливого миру на українській землі.

Захід  «Благословення України» ініціювала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій за участю Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України.

«Ми зібралися сьогодні, щоб допомогти нашій владі владнати ті питання, які так само лежать у нас на серці,-  сказав  головуючий у ВРЦіРО єпископ Віталій Кривицький про мету заходу. –
Ми підносимо цю молитву на початку такого важливого дня, коли відбудеться саміт у Парижі, щоб ця зустріч була насправді благословенна Богом, щоб цей день Господь повів своїми шляхами, але не людськими».

Священники по черзі вели у молитві присутніх за різні аспекти життя – за мудрість Божу для керівників держави, за успішні перемовини у Франції, за мир в Україні тощо.

УЦХВЄ представляв перший заступник  старшого єпископа Анатолій Козачок просив для Президента мужності та твердості під час зустрічі.

«Ми просимо Тебе, Господь, щоб ти поблагословив Президента на цих перемовинах, дав йому твердого духа, так як ти дав Мойсею твердого духа, і він зумів вивести свій народ з рабства. Як Ти дав Даниїлу твердого духа і він зумів повстати проти гріховних цінностей світу. Як ти дав твердого духа іншим героям віри, і вони звершили ту працю до якої ти їх покликав і поставив…  Дай нашому Президенту твердого духа, бо ти кажеш у Слові Твоєму, що «твердого духом ти бережеш  у досконалому мирі». Ми просимо, щоб він був в мирі й відчував, що за нього моляться, і відчував, що з ним є Україна, і ми очікуємо хороших новин».

До молитви за благословення для українського народу та Божу мудрість для Президента нашої країни молилися також глави і представники ПЦУ, УПЦ, УГКЦ, ВСЦ ЄХБ,УЦХЄВ, Церкви АСД, УЄЦ, Вірменської АЦ, УХЄЦ, Об’єднання іудейських релігійних організацій України, ДУ мусульман України та Українського Біблійного товариства.

Нагадаємо, що 4 грудня, відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, головною темою якої стало обговорення питання мирного врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Президент України попросив  у глав церков молитовної підтримки у день перемовин в нормандському форматі.

Попередня Як зробити наставництво пріоритетним у церкві – на конференції у Запоріжжі ділився Стів Маккой
Наступна Михайло Паночко надіслав співчуття вдові Анні Боннке та родині євангеліста, який відійшов у вічність

Вам також може сподобатися

Актуальне інтерв’ю

Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Рівненської області Олександр КОТОК: «Поставте вічне в пріоритет»

Інформаційна довідка: Олександр Адамович Коток народився 1 вересня 1970 року

Новини

ВРЦІРО вкотре ініціюватиме зустріч з Головою ВРУ, щоб обговорити законодавчі новели депутатів

Учасники засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, що відбулося

Історія цервки

Михайло Мокієнко: «Ювілей п’ятидесятництва — це демонстрація справедливості»

— В історії є явища, час виникнення яких визначають із