Грудень 5, 2019 0 550 Переглядів

У Брюсселі в українській церкві «Гора Сіон» відбулося водне хрещення та рукопокладення служителів

У неділю 1 грудня 2019 р., у Брюссельській громаді УЦХВЄ «Гора Сіон» (Бельгія), відбулося урочисте богослужіння рукопокладення на пресвітерське служіння двох братів Дмитра Очула та Вірела Коту.  А також цього дня тут охрестили  нових членів: святе водне хрещення по вірі прийняли 14 молодих братів та сестер у віці від 17 до 28 років.

На урочистість  приїхав старший пресвітер Чернівецького обласного об’єднання церков ХВЄ Петро Карпов, адже більшість членів цієї церкви – румуномовні брати і сестри, котрі  виїхали до Бельгії з Буковини. Привітав церкву також  координатор служіння УЦХВЄ в країнах Західної Європи, старший пресвітер Івано-Франківської області Юрій Веремій, який висловив подяку братам-пасторам з Буковини за турботу про свою паству за кордоном.

«Особливу подяку хочеться висловити пастору Тодору Горда, котрий по-батьківськи з великою любов‘ю та турботою опікує братів і сестер у Бельгії, застерігаючи їх від цього грішного світу. Разом з тим дбає про зрощення нових служителів, та нових членів церкви» – каже Юрій Веремій.

На сьогодні церкву «Гора Сіон» у Брюсселі щонеділі відвідує в середньому 700-800 людей. Серед них багато молодих сімей: батьки з дітками на руках, у колясочках, трішки старших ведуть за ручку… Приємно дивитись на багатодітні сім‘ї, які є добрим прикладом для оточуючих. Бог рясно благословляє церкву, яка тримається Його незалежно від місця її знаходження.

Попередня Юрій Веремій: «За останній рік кількість вірян у церквах УЦХВЄ в країнах Європи зросла майже вдвічі»
Наступна «Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Радою церков попросив молитися про Нормандський саміт та пообіцяв розглянути питання про законопроект №0931» -  Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Києві вперше відбувся молитовний сніданок

21 вересня 2011року в Україні вперше відбувся молитовний сніданок за участю європейських та українських політиків, духовенства, громадських організацій та представників дипломатичного корпусу. Він проходив у ресторані «Бельведер».

Новини братерства

Михайло Паночко взяв участь Лондонській консультації щодо гуманітарної кризи на Донбасі

     У Лондоні (Великобританія) 28 квітня 2015 року відбулися міжнародні консультації центральною темою яких була гуманітарна криза і релігійні переслідувань на Донбасі.

Новини братерства

Серце, віддане служінню Богові – старійшина Іван Іванович Федоров відійшов у вічність

6 лютого 2021 року відійшов у вічність старійшина УЦХВЄ, колишній