Грудень 4, 2019 0 2000 Переглядів

Юрій Веремій: «За останній рік кількість вірян у церквах УЦХВЄ в країнах Європи зросла майже вдвічі»

29 листопада 2019 р. у Німеччині, на базі Берлінської церкви ХВЄ по вул. Шпрінґборнштрасе, 248А, де пастором служить Леонід Козаріз, відбулося робоче засідання Комітету служителів УЦХВЄ в Західній Європі.

Як розповів координатор служіння єпископ Юрій Веремій, учасники засідання підсумували результати праці за рік. За даними, які були озвучені пасторами, кількість членів «українських» церков в Європі зросла майже у два рази.

«У багатьох містах Європи відкрилися нові церкви, започатковано нові домашні групи, – говорить  Юрій Костянтинович. –  Отже є потреба у кваліфікованих посвячених служителях, котрі мають страх Божий, розуміють та люблять братерство. А також можуть говорити добрі, христоцентричні і богонатхненні проповіді, співати, грати, тобто вести прославлення».

Засідання відбулося в дружній робочій атмосфері. Служителі  запланували дати засідань Комітету на 2020 рік.

«Дякуємо усім церквам, місіям, братам та сестрам, які активно підтримують це служіння духовно і матеріально. Адже у Європі праця непроста – брати і сестри стикаються з духовними, сімейними і матеріальними труднощами. Підтримаємо їх молитовно!» – закликає Юрій Веремій.

***

3 грудня на базі цієї ж Берлінської церкви відбулося робоче засідання Комітету служителів Європи, Великої Британії та ОАЕ, на яке прибули єпископи, пастори та керівники великих світових місій.

У більш ширшому колі служителі підсумували роботу  Першого форуму євангельських служителів згаданих країн, що пройшов 25-26 жовтня 2019 р. в м. Нідда в Німеччині.

Домовились про  створення спільної базу даних церков, розташованих у різних містах Європи. У цій базі можна буде знайти інформацію про діяльність «фальшивих лукавих діячів», про міграцію членів церкви з одного місця у інше та про тих, хто перебуває на дисциплінуванні. Також ця база стане платформою для обміну досвідом та різноманітними ресурсами людськими, духовними і матеріальними.

Учасники засідання накреслили план служіння на майбутнє, спланували зустрічі Комітету у 2020 та 2021 роках.

Попередня Полтавську молодь навчали інтернет-благовістю
Наступна У Брюсселі в українській церкві «Гора Сіон» відбулося водне хрещення та рукопокладення служителів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Третій день Конгресу: Минуле — пам’ятай, сьогодні — використовуй для праці, до завтра — готуйся!

Голова незалежних церков Німеччини Йоганн Прайсель вранці третього дня Конгресу говорив на тему «Батьківство і синівство». В основі семінару єпископ поклав місце з Писання

Новини братерства

В навчальних закладах ЦХВЄУ життя вирує навіть влітку

Літні канікули – найзручніший час для поїздок, можливість послужити в різних церквах, а також розповісти про життя та роботу Полтавської Богословської Семінарії.

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко зустрівся з Уляною Супрун та підтримав концепцію реформ у медицині

  В п’ятницю, 7 квітня 2017 року Уляна Супрун, в. о. міністра охорони здоров’я України відвідала Головний офіс ЦХВЄУ. Метою майже  двохгодинної розмови…