Полтавську молодь навчали інтернет-благовістю
Як опанувати професію таргетолога (спеціаліст з налаштування аудиторії в соціальних мережах) та якомога більшій кількості людей розповісти про своє служіння через Інтернет. Саме про це говорили з молоддю із п’ятидесятницьких церков Полтавщини 29-30 листопада представники медіа відділу Асоціації «Поклик» з Києва.
«Ідея проведення медіашколи у нас виникла вже давно, – говорить організатор заходу, керівник молоді Полтавського обласного об’єднання УЦХВЄ Вадим Корольчук. – Головна мета такого заходу – це налагодження інформаційної мережі в області, щоб покращити поінформованість про заходи, що відбуваються на місцях та забезпечити їх належне висвітлення».
Про можливості інтернет-благовістя та виклики, з якими можуть зіткнутись молоді люди у всесвітній мережі говорив директор Асоціації «Поклик» Анатолій Кушнір під час зустрічі. Також він розповів історію створення онлайн видання PoklikMedia та перших фб- сторінок — День Служіння та Про Стосунки, остання, до речі, за місяць охоплює до 16 млн осіб.
Як за рік опанувати нову професію та стати таргетологом говорив під час навчання SMM-менеджер Володимир Кушнір. Під час своєї лекції він практично, в онлайн режимі, показав учасникам медіашколи, як налаштовувати рекламні оголошення та аудиторії у Фейсбуку. Крім цього, слухачі дізнались різницю між особистим профілем, бізнес-сторінкою та групою у ФБ, а також, яким чином безкоштовно пройти сертифіковане навчання з основ просування у цій соцмережі.
Редактор сайту PoklikMedia Ольга Бідненко ділилась основами написання текстів для Фейсбуку, розповіла, який контент буде цікавим для передплатників тієї чи іншої сторінки. А ще відкрила секрети написання професійних новин та прес-релізів.
Про що писати в Інстаграм та як просувати у цій соціальній мережі публікації розповіла під час медіашколи контент-менеджер сторінки Про Стосунки Юлія Пишнюк. Учасникам школи було цікаво дізнатись, яким чином можливо було досягти аудиторії до 90 тисяч (Фейсбук+Інстаграм) на згаданій сторінці та який контент користується популярністю у молоді.
Під час навчання підіймалась також тема особистого блогінгу та вибору найкращого онлайн-майданчика для цього. Наводились приклади християн-блогерів, які досягли великої кількості аудиторії.
30 листопада у рамках медіашколи відбулась також зустріч пасторів та служителів Полтавської області, які висловили свою підтримку починанням молоді у сфері Інтернет-благовістя та готовність створювати інформаційну мережу, щоб бути «світлом для всього світу».
Вам також може сподобатися
Михайло БЛИЗНЮК: «Церква проявила себе як жива та діяльна, яка реагує на виклики й робить навіть більше, ніж можна було чекати»
Наша сьогоднішня розмова з головою Волинського об’єднання УЦХВЄ, єпископом Михайлом
Всеукраїнська Рада Церков закликає віруючих брати участь в обороні Батьківщини
Дорогі брати і сестри, співвітчизники! Вперше від часу відновлення своєї незалежності Україна постала перед загрозою зовнішньої небезпеки та особливими внутрішніми викликами.
Старшим єпископом УЦХВЄ уже вшосте обрано Михайла Паночка
Делегати звітно-виборної конференції проголосували за нового главу Української Церкви Християн